Ursus

Cika Aco mozda ti zatreba za komsinicu. To je za kuku da stoji kako treba, da ne visne. Poruci za svaki slucaj, nije na odmet.
 
Meni ovo ne treba, a ne znam ni šta je. Ali kad pročitam ovo za Dž... nešto me štrecne, takvi smo mi srbi, pa se počnem voditi mišlju da ja to ipak poručim...:sta:
Znam kako je kad nesto trazis, dao bi ne znam koliko ali nema da se nadje.
Moze da se napravi to je najmanji prob ali onda nije fabrika...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pa AcA takoreci i nisam ni imao nekog drugog razumnog izbora...puno novaca nisam hteo ulagati u to i nakon sto sam video onaj tvoj snimak sa jutuba definitvno sam se odlucio za takvu kabinu,ovo sam uzeo za 425 evra i na moje veliko olaksanje ne treba puno budziti da bi moglo da se stavi,sad je stavljeno cisto da bi se pronaslo pravo mesto na sasiji i da se mogu uzeti mere za izradu nosaca kabine a ima i posle toga posla ohooo :)
 
Sto se tehnickog tice ja sam pre nego sto uzeo ovu kabinu razgovarao s poslovodjom sa onog tehnickog gde nosim traktor vec par godina.Oni su rekli da sto se njih tice nema veze dali je fabricko njegova ili nije.E ako su me oni lagali onda lazem i ja... i onda sam popu.io 😤
 
Kako palite sada u zimu vi koji imate 902,904, 1004 itd itd. Posto nema grejaca
 
Poslednja izmena:
@rudyka Kod mene tesko pali sada u zimu(polos motor). Isto je antifriz u sistemu i gajnc nov akumulator od 180ah. Izcackao sam u katalogu delova da se mogao uzeti grijac, tako da ce biti zajebavanja sada oko toga..
 
Nazad
Vrh