Ursus

Kako god, kabina je jako dobro napravljena. Mogu reći da je bolja i od moje kabine, samo bi je ja ofarbao u drugu boju i stavio možda druge blatobrane.
 
Jeste zanimljiva kabina. Ja kad bi sad kupio traktor bez kabine mislim da bi se odlucio sam da je pravim po svom ukusu. Jeste da to dosta kosta i treba puno vremena, ali mislim i da vredi.
 
Rekao bih da je ovo Mauser-ova kabina, ako jeste, nase se ne mogu porediti po pitanju izolacije i dihtovanja.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Danas u oranju ode zadnja guma. Traktor je ostao u atru. Da li se hvata tocak od Rakovice. Doterao bih ga kuci pa posle ce ici nabavka guma. U mom selu nema ni jednog c360 da pozajmim točak.
 
Nema nista od krpljenja. Gume su fabricke, Stomil, i već su odavno za zamenu, ali nikako da se sakupe finansije . Kod mene u selu su uglavnom zastupljeni Imt, Rakovica i poneki Belarus.
 
Kod mene su radijalne. Ozka 14.9-R28 - 420 /70 R28, par oko 760e.
Nego zna li neko kako zašarafiti kočionu cijev u cilindar onaj u točku, cijeli dan se patim oko toga i nema šanse je zašarafiti a nova cijev i cilindar. Neko bi rekao to je lako uraditi to nije ništa ali bogami nije tako.
 
Poslednja izmena:
Kad sam kupio cilindar i cijev odma sam probao dok još nisam postavio cilindar i išlo je bez problema a sad uopšte neće da uhvati navoj, još sam brusio onaj šaraf od cijevi da može što više na donju stranu da ide što ravnije u cilindar ali dzaba.
 
AcA video sam i ja taj oglas,cak sam pricao sa prodavcem ali nazalost oni ne dolaze kod nas gore nikad,a ja nit kuku imam na kolima nit nista tako da nista od toga...
Elem ja bi imao jedno drugo pitanje:saznao sam da C 360 i Zetor 5711 imaju isti precnik i hod klipova i imaju neku malu razliku u glavi...e sad znam i to da sa povecanjem ´´pedpunjenja´´ bosch pumpe moze da se povecava u nekom procentu snaga motora.Na osnovu toga sto je kubikaza ista onda moze da se dostigne snaga od 5711 koji je inace ako su mi informacije dobre 58 KS ??????Ili ima i nesto u toj nekoj maloj razlici u glavi ili u necem trecem ??? Znam da razlika nije puno u konjskoj snazi ali mene bi mozda i to zadovoljio, moj je onaj prelazni model bez kabine na kojem pise c355 ali vec je narandzaste boje kao c360..sve u svemu 48 ili 52 KS naspram zetorovog 58...
 
Poslednja izmena:
Subjektivni osecaj je da taj traktor ima malo vise KS nego sto je na papiru sad da li zbog prenosa ili zaista ima vise...
Treba traziti informaciju na poljskom sajtu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Cini mi se da je neko od kolega trazio ovaj deo, prilikom raspremanja garaze sam nasao...
Poslao bih za Dz, nek plati postarinu ako mu i dalje treba.
e7bae3a9daae6bd4a573c5eba773d6e4.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni ovo ne treba, a ne znam ni šta je. Ali kad pročitam ovo za Dž... nešto me štrecne, takvi smo mi srbi, pa se počnem voditi mišlju da ja to ipak poručim...:sta:
 
Nazad
Vrh