Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

Sto se tice zahteva, popunjava se za svaki parcelni broj, ali ne po gupi ( zitarice, industrijsko bilje...) nego po kulturi (kukuruz, psenica...) tako su meni rekli u trezoru u Somboru.
 
Čuo sam od nekih ljudi iz trezora da će ove godine svima biti isplaćene subvencije istog dana, da neće biti potrebe da se guramo prvog dana za predaju.
Da li neko zna nešto o tome?
 
Moguće. Samo što će vremenski period između prijema zahteva i isplate subvencija verovatno biti duži nego ranijih godina.
 
Nego šta treba da ponovimo protestnu vožnju do BEOGRADA, sa jednim zahtevom od kojeg nećemo otstupiti a to je smena pravnika Petrovića, jer ovo šta on radi stvarno više nema smisla !!!
 
A sta je bilo sa racunima za seme? Navodno treba tacno predati za svaku kulturu odnosno grupu ( ind. bilje, zitarice) dakle koliko se prijavilo zitarica ili ind. bilja tako se moraju racuni predavati da budu u skladu sa prijavljenim grupama. Informacija nije pouzdana, ako neko zna nesto vise o tome bilo bi dobro iskazati.
 
u utorak stizu novi formulari za 2011 a 99% ce biti da traze tako samo da opet sto manje ljudi dobiju pare lopovi
 
A sta je bilo sa racunima za seme? Navodno treba tacno predati za svaku kulturu odnosno grupu ( ind. bilje, zitarice) dakle koliko se prijavilo zitarica ili ind. bilja tako se moraju racuni predavati da budu u skladu sa prijavljenim grupama. Informacija nije pouzdana, ako neko zna nesto vise o tome bilo bi dobro iskazati.
U utorak u 13 h imam zakazano u trezoru pa će biti pravih informacija,ovo do sad su samo predpotstavke ali su mi napomenuli da će biti tuce papirologije:sta:
 
Ima li šta novo u vezi tih formulara za regresiranje repromaterijala i njihovo popunjavanje?
Šta se popunjava i kako?
Može li neko postaviti taj novi formular?
 
Dobio sam formulare, kad ono samo 13 redova za popunjavanje a mora se upisivati svaka parcela pa i kultura. Zar to sve već nemaju? Pošto mi treba više formulara zbog toga što imam više parcela, dali na svaki upisivati i stavku ukupno i stavku fiskalnih računa? pojma nemam. Zamisli pogrešiš pa ajd ponovo sve od početka...
 
Ima li ko formular da okaci link .. odakle mogu da ga odstampam ? HVALA
Ja znam samo za ovaj zahtev , da li je taj validan ?

Ako je ko siguran dobro bi bilo da napise da li mora samo sifra ili nazivi ( zitarice ) ili kako vec ... pa zar opet zavisi od trezora sve ?? O zemljo dembelijo !!!

2zsbr47.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh