Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

ljudi dali ima pravo na subvenije jedna zena sad. muz gu placao pio i platio za ovu godinu i za krave uplatio ..

ali on nastrada .

i dali sad ta zena ima ista od ovoga.sto ce drazava valjda dati?
U slučaju smrti nosioca poljoprivrednog gazdinstva postavlja se privremeni nosioc poljoprivrednog gazdinstva za tu proizvodnu godinu koji ima ista prava kao i nosioc s tim da je izmirio sve obaveze što se tiče poljoprivrednog gazdinstva. U sastavu obrazaca za upis u poljoprivredna gazdinstva prilog broj 6 se odnosi na postavljanje privremenog nosioca poljoprivrednog gazdinstva koji možeš uzeti u upravi za trezor a od ostalih dokumenata potrebna ti je umrlica za nosioca poljoprivrednog gazdinstva - budi mi pozdravljen. I još jedna stvar ta žena mora da se upiše prvo kao član poljoprivrednog gazdinstva da bi se postavila kao privremeni nosilac ako to nije urađeno to se može uraditi i posle završetka obnove registracije eto to ti je postupak.
 
Ovo sa PIO-m je jako zamrseno i niko pa ni oni sami ne znaju sta i koliko treba da bude uplaceno. Uplatio sam danas PIO za 2011 do 31.08. nekih 33000 dinara.
 
Pa nisam islednik po profesiji, ali mislim da mu dođe na isto.
 
TO NIJE TACNO , clanu sinisa 1979 je KNjIGOVODJA REKAO DA CE TO BITI OD 15.7 , A NjEGOV KNjIGOVODJA ZNA SVE (doduse isto ko i on , pisa uz vetar ) JER IMA VEZU U ILI SA GLAVESINOM TREZORA
Ha Rale voleo bi da mozes da pisas uz vetar a? :haha: Rale nam je malo jogunast..... c,c,c,c Evo da ti srce bude na mestu danas je provereno u Sub. trezoru i predaja zahteva pocinje 01.07 IAKO JE BILA VARIJANTA DA CE POCETI 15.07. A zbog toga sam i PITAO ostale clanove jer mi nije bilo jasno sta se desava a NISAM TVRDIO da ce poceti 15. Ako te ne mrzi vrati se par postova unazad i poooolaaako procitaj sta sam pisao,mozda onda shvatis.... E sad sto si ti ljut(pa pises to sto pises)ili vec ne znam ni ja sta na mene sta ti ja mogu.... Samo sad si vec malcak naporan sa ispravljanjem krive Drine..... Ako imas nesto da mi kazes posalji mi pp batali forum.... I da, da ne kazes da sam pi... evo izvinjavam Ti se javno sto sam postavio pitanje na forumu koji inace mislim da nije tvoj i izvinjavam se sto sam mislio da forum sluzi za razmenu iskustava,informacija.....
 
Bio do uprave za prihode da proverim te famozne datume do kojih treba ulatiti Pio,kad tamo guzva...svi besni cekaju u redu samo sto ne ujedaju,a sluzbenica samo ispisuje uplatnice...dodjoh na red i vidim ispisano obavestenje na kome pise:14.08.2010-14.06.2011 tj danas treba uplatiti 42827 din da bi ostvarili pravo na subvencije...sluzbenica mi je izracunala skoro 50000 koje sam u tom periodu ulatio.Jos kurve ispisali prvo do 15-og(sutra)a posle prepravili na danasnji dan...STA NAM RADE....::jako_besan:: :zli:
 
Poslednja izmena:
Mislim da nas je Civijas-advokat nategao protestvovali smo eto Vam ga sad, do prosle godine si trebao izmiriti doprinose za predhodnu a sad ces da izmiris i unapred a platicemo Vam.......pise na sajtu ministarstva ....isplata u narednih osam meseci.........tako da cemo se nacekati za pare ....ako u medjuvremenu ne pukne drzava tj.bankrotira
 
Mislim da nas je Civijas-advokat nategao protestvovali smo eto Vam ga sad, do prosle godine si trebao izmiriti doprinose za predhodnu a sad ces da izmiris i unapred a platicemo Vam.......pise na sajtu ministarstva ....isplata u narednih osam meseci.........tako da cemo se nacekati za pare ....ako u medjuvremenu ne pukne drzava tj.bankrotira
Pa dobro,sta je u stvari dogovorila ona delegacija koja je isla na dogovore sa ministrom.
 
I ja sam danas uplatila 23000 s tim da sam imala placen prvi kvartal za 2011. Sto je sigurno, sigurno je. Sad cemo videti koliko ce oni biti azurni da plate nama.
 
U resenju za 2010 pise 42818 dinara stim da se za 2011 placa akontaciono isti iznos do donosenja novog resenja.
Ja sam 2010 uplatio 31.12.2010 i danas uplatio (10704,5 po kvartalu X 3 =32113,5) ukupno 35000,00 nek se nadje ako izmisle i neku kamaticu....kod nas opsta ludnica u upravi prihoda nisam ni ulazio,popunio sam sam uplatnicu i u banci uplatio......pa red je da pomognemo ovu napacenu zemlju,ko ce drugi ako ne mi SELJACI
 
I u uredbi pise 42818 dinara i to je za 2010. Po izmeni uredbe to treba biti placeno do 15.06 da bi predao zahtev od 01.07 ili da platis do avgusta mislim 19 a da predas od 1 septembra. Neznam zasto pominjete druge cifre kad sve lepo pise.
 
Uvek su u prednosti oni koji ne placaju redovno, jer mogu da kalkulisu sta i kako. E Srbijo, . . .
 
@ bojance

Spominjemo 43000 jer je to zaokruženo od 42818 din, pa se lakše računa...

I u uredbi pise 42818 dinara i to je za 2010.

Nigde ne piše da je tih 42818 din za 2010. Mora biti tolika suma uplaćena u traženom periodu, ali ne mora sve biti za 2010. već može biti i deo od 2011. , pa čak i samo za 2011. (ako si kompletni PIO za 2010 izmirio pre 14.08.2010.).
 
Nazad
Vrh