Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

Pa izgleda, i ja sam odlepio kada sam cuo...Ali tako su mi rekli...
 
Izgleda da se još uvek nisu dobro obavestili, "šta im se to desilo prošle nedelje".
Moraćemo da im PONOVIMO !
 
Danas bio u trezoru da predam za refakciju i pitao i za PIO i za predavanje ,za PIO kaže mora biti plaćena 2010 godina a 2011 nema veze s tim ,a period za predavanje ostaje 15.06 ,nisu dobili nikakvo obaveštenje o produžetku.
Veoma su neobavesteni i pricali su ti neistine.
Ne mora biti placena 2010 god., vec mora biti uplaceno u PIO ) 42.818 od 14 Avgusta do 1 Jula 2011 ( zadnja verzija ) da bi ostvario subv. u prvom krugu ( predaja od 1 Jula).
Ako uplatis Pio posle 1 Jula do 19 Avgusta (42.818 ) predaja dokumenata od 1 Septembra.
Ako ne uplatis sumu od 42.818 u roku od: 14 Avgusta 2010 do 19 Avgusta 2011 oprastas se od subvencije.
Ova je zadnja verzija koja se ceka izaci skoro.
 
Poslednja izmena:
Sinoc smo bili na sastanku sa knjigovodjom i ona kaze da se zahtevi predaju 15.07,a to je saznala cini mi se od vrhovnog poglavice u trezoru.... E sad mozda je to samo za Suboticu.... Ne znam. Izgleda da nas Dusan silni opasno kara..... U svakom slucaju hvala @sandor.

Zar tvoj knjigovodja ne cita sluzbeni glasnik , trebalobi
Nebranim politicare , al i ti seres , (zemunski) znaci preterano
 
Oni to opet hoce da se malo blokira DRZAVA??:udri::udri:

Zašto da se blokira?

Već sam dao link (http://www.yueco.rs/vest/ekonomija/poljoprivrednicima-poja-njen-dogovor) iz koga se vidi da su "naši" predstavnici u pregovorima znali za produženje roka uplate PIO i odlaganje početka predaje zahteva za subvencije. Vrlo verovatno je to bio jedan od zahteva jer ne vidim zašto bi vlada sama donela izmene u tom smislu.

Posle je član baca dao link (http://www.srbija.gov.rs/vesti/dokumenti_pregled.php?id=154442) gde se lepo vidi da je pomenuto odlaganje od 15 dana već usvojeno 7. ovog meseca.

Pošto su oba roka pomerena za 15 dana lako je moguće da je razlog pomeranja početka predaje zahteva čisto tehnički a ne nekakva vladina zvrčka. Potvrde o plaćenom PIO ne predaju već vade iz baze podataka verovatno je to rok u kome će moći sa sigurnošću da znaju ko je platio a ko nije tih 42000 za godinu dana.

Sve piše, sve je objavljeno, ko hoće da zna nek pročita. Službenici u trezoru i ministarstvu ne mogu uvek da prate stvari kada se ovako brzo menjaju.
 
Uvek računaj na neku zvrčku. Čini mi se kad prođe žetva da će biti ponovo potrebe za vožnjom.
 
Dezinformacije u zadnjih nekoliko postova. Stvarnio me zanima odakle vam vise volje da pricate nesto samo da bi pricali, to jest da pisete da bi pisali.
 
Gospodo ako može bez upotrebe psovki!Psovke i psovanje nisu poželjni na forumu pa se toga pridržavajte da ne bi letele kazne!
 
Obaveštenja : VLADA DONELA IZMENU UREDBE OD 04.06.2011.GODINE ap Постављено на 2011/6/11 11:10:00 ( 9 чита ) VLADA DONELA IZMENU UREDBE OD 04.06.2011.GODINE O USLOVIMA I NAČINU KORIŠĆENjA SREDSTAVA ZA REGRESIRANjE REPROMATERIJALA ZA RATARSKU I POVRTARSKU PROIZVODNjU U 2011. GODINI

Član 1.
U Uredbi o uslovima i načinu korišćenja sredstava za regresiranje repromaterijala za ratarsku i povrtarsku proizvodnju u 2011. godini („Službeni glasnik RS”, broj 39/11), u članu 5. stav 5. reči: „od 15. juna do 31. jula 2011. godine”, zamenjuju se rečima: „od 1. jula do 31. jula 2011. godine”.

Član 2.
U članu 6. stav 2. tačka 1) menja se i glasi: „1) od 1. jula do 31. jula 2011. godine nosioci koji su doprinos iz člana 2. stav 1. tačka 2) ove platili do 15. juna 2011. godine”.

Član 3.
Ova uredba stupa na snagu narednog dana od dana objavljivanja u „Službenom glasniku Republike Srbije”.
 
Takoje ,
@sinisa 1979
ostampaj ovo i odnesi svom knjigovodji i povedi jednog nadnicara (po mogucnosti rumuna ) da mu nadje u toj novini (ako vec nije potpalio vatru sa njom ili doruckovao na njemu)
 
Takoje , @Rale 83 ! Ostampacu! Ma i odnecu mozda i otkazem knjigovodstvene usluge! Jos zimus mi je lupila da ce biti 10h subvencionisano a ono 100! Stalno nesto gresi.... :haha: sory za off! Moderatori brisite ove nase nebuloze!
 
Pa posto je yimus bila draginova vlast , koji je imao spremljene uredbe do100h verovatno da tvoj knjigovodja ume da vraca .
Posto si ti mehanicar , cemu ti sluyi knjigovodja , da nisi postao neki expert pa si usao u PDV :haha::haha:
Mani dezinformacije , ima ovde ljudikoji imaju veceg obrayovanja od stalskog , ili i ti verujes u takve gluposti
 
Nazad
Vrh