Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

Videcemo kako ce ici sa isplatom refakcija za gorivo ... sutra odoh da predam racune .. :kisa: Ova teme je vise postala trla baba ....
 
Sad sam čuo da u Kikindi nisu imali formulare, pa nisu ni primali račune prošle nedelje. :sta:
 
sad sam zvao trzor oni nisu dobili ni formulare niti su dobili zeleno svetlo'odozgo' covek kaze da se jos ne isplacuje refakcija i da mu nije jasno kako se u drugim opstinama primaju racuni. ko je ovde lud?
 
Лепо је говорих - Драгин је лош, нешто заслугом, нешто не његовом заслугом, али верујте да може итекако лошије, тога сам се бојао, то нам се и обистинило.
 
I ja sam danas predao deo racuna za refakciju.Ista je procedura kao i prosle godine sem sto se razdvajaju racuni od D2 i eurodizela.Kad ce pare?E to ne znaju na salteru.
 
Da li neko zna gde bi mogli da se nadju racuni za naftu,po zelji euro dizel.. kolicina oko 5000l. pozz
 
Nemam pojma sutra idem da vidim, nisam imao pojma da su poceli da primaju danas ukapirao! Luda kuca ova nasa Srbija!
 
Komšija nemoj da daješ lažne informacije Uprava za javna plaćanja u Pančevu ne prima račune provereno danas.::spreman na sve::::spreman na sve::
 
I ja sam danas predao deo računa za dizel . Kod nas nisu tražili da se razdvajaju računi za dizel i euro-dizel . Sutra očekuju gužvu , danas skoro da nije bilo nikog . Kažu da će račune za "PIO" primati najverovatnije od 1.juna i očekuju uredbu do tada . :osmeh:
 
Ja sam u petak zvao upravu za trezor u Beogradu,jedan fini gospodin (iznenadio sam se)mi je lepo objasnio da se racuni primaju od prosle srede,ali o tome nisu obavestene sve filijale,posto je "kao " direktorica jako zauzeta,pa nije poslala zvanican dopis filijalama,ocekuje da ce to uraditi do sutra ili srede,pa ce nam primati racune:cao:
 
Nazad
Vrh