Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

E moj Mikulaš.Koliko smo se trudili i pisali da nije dobar momenat da se Dragin smeni ali džaba.APS je htela smenu po svaku cenu i evo dokle nas je to dovelo.Sad ih nema nigde jer valjda vide da su pojeli go...
A opet ovi iz AP(APV) se prodadoše za po meni sitne pare.
Sram Vas bilo seljaka koje (bi trebalo) predstavljate.
nisu oni pojeli govno oni su pojeli (citaj DOBILI) nesto drugo a nama su dali govno sve lopov do lopova
 
Nisu oni smenuli Dragina zbog našeg lupetanja a i da je ostao isto bi se dešavalo što se i sada dešava.Smena Dragina je spremana odavno
 
Da pitam ja vas, jesu li Dragin i ovaj Petrovic iz razlicitih stranaka, suprotnih mozda?? Ili su obojica puleni zuto-plave boje? Pa ovo su oni /citaj Tadic i komp/ ekstra isplanirali da dobiju u vremenu i skrate vas za pare. Kako ste samo sigurni da bi vam Dragin dao da je ostao? Odakle kad su sve s..bali i unistili privredu ove zemlje. Mozda se neko seca Dinkicevih izjava da nama proizvodnja i nije tako potrebna i da se novac moze praviti i na neke druge nacine /ko da bi nama to dozvolio svetski policajac/. Sad kad su i nokti izgoreli setili se da bi i proizvodnja mogla da se pokrene. Ko je kriv za tolike propale privatizacije?? jututunska juhahaha
 
To ste u pravu da su obojica iz iste stranke, samo je razlika velika u politici koju vode. Dragin nikad nebi dozvolio zabranu izvoza pšenice dok kod Petrovića to je bila prva uredba. A 99% sam siguran da je ostao Dragin već bi bile subvencije po hektaru isplaćene bar kao i prošle godine, a možda i neki povraćaj za mehanizaciju(bar onu sitnu prskalice ,sejalice...a možda i za traktore). A ovako nećemo najverovatnije dobiti ništa ili dobićemo vrlo malo.
A ako budemo ćutali i dalje ,ja sam siguran daćemo dobiti i zabranu izvoza svih žitarica .E zbok svega ovoga Dragin je srušen a mi svi prevareni !!!
 
Poslednja izmena:
Tresla se gora rodio se mis zar cemo dozvoliti da se tako nastavi ili cemo malo da se vozimo i ? ma nikoga mi nezanimamo i nikog nemamo sem nas samih nego da mi nesto organizujemo pre donosenja uredbe?
 
Kolege moje izgleda nama nema spasa. Da stave kriterijum za subvencije i podele nas na debele i mrsave, plave i crne, niske i visoke, mi ne bi njima nista rekli vec bi se medjusobno prepucavali, debili i mrsavi, . . . Nema leba od nas...
 
Jel ljudi a gde je ta Asocijacija i jedna i druga jel mogu oni bar da se jave? A što se tiče protesta biće kasno posle donošenja uredbi .
 
Ljudi ja nikako nemogu da verujem da oni nama rade ovo sto rade. 3 od 4 godina je cena psenici na pragu rentabilnosti i eto jedne godine dobre cene za seljaka da se izvucce , kad ono zabrana izvoza .Zasto. Zarad stabilnosti i socijalnog mira. pa zar nismo izabrali trzisni model privredjivanja.Ili kad vladi odgovara trzisni model bice trzisni kad joj vise ne odgovara onda idemo na onaj drugi.I stalno tako. Sta je sa nama sto smo sve kupili po trzisnim cenama(seme, djubrivo, gorivo cena skocila zbog svetske berzze) Kazu svuda u okruzenju je ta cena. Pa sto i mi ne bi mogli da prodamo nas proizvod po ceni koja je u okruzenju. Nisam ratar ali nemogu da se nacudim.
 
Divno..prosle godine smo utvrdili da je subvencionisana proizvodnja na oko 15 % povrsina. Ove godine ce i to da smanje!
Isplatice subvencije sa kusurom od putarina-a hvalice se kako su spasili poljoprivredu Srbije!
 
I ja se pridružujem nezadovoljstvu prema APS jer su jako mekani ili su im otežali đepovi pa ne mogu da se pokrenu da prekrate ovu propas poljoprivrede jer je sad momenat a ne kad donesu uredbu.Ja sam već započeo pravljenje statue Dragina.
 
ovi nasi mekani,njunjavi,tunjavi a oni sto su do sad bili opozicija sad su zemljaci pa se nesto ucutali sve im potaman
ne znas sta je gore::samo bes:::zli:::samo bes:::zli:
 
Nazad
Vrh