Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

@ sinisa1979

Apsolutno se slažem sa tobom, najbolje je sačekati uredbe, pa onda komentarisati i videti šta i kako dalje...
 
Sad sam gledao izjavu tzv ministra poljoprivrede,kaze da ce biti subvencija,da nece biti manje od proslogodisnjih i da ce ih veliki broj poljoprivrednika dobiti.
 
Sajam im, bre, nije isto što i tv-dnevnik, pa da samo izbacuju fraze. Mogla su obojica da daju neke preciznije podatke, jer se obraćaju ljudima koji proizvode hranu. Ne znam da li ih je neko danas na otvaranju čuo u celini, ili je sve bilo kao u dnevniku. Ako su nam pripremali dobre vesti, trebali su danas da ih saopšte, na pravom mestu, pred delegacijama iz 60 zemalja u kojima je mnogo ambasadora i ministara. Da bi, bre, zvučali kao ozbiljni ljudi. Izgleda opet jedno "ništa" ! Daj Bože da grešim.
 
Ako bude bilo kakvih izmena u odnosu na prošlu godinu, obrali samo zelen bostan...
 
Ljudi pa prosek je ispod 10ha po gazdinstvu tako da ni subvencije nece biti za puno vece povrsine.I ja sam cuo informaciju da ce biti svedeno na 10ha od ljudi koji su dosta blizu ministarstvu i ministru.
 
Nije vise vredno uopste bilo sta komentarisati,jer juce smo saznali samo da ce se znati kao i obicno za par dana i tako do jesenjeg oranja :ideja::udri:
 
ja licno nisam ni ocekivala da ce bilo sta drugo reci osim da je stocarstvo ove godine ,,favorit,,- jer sam ubedjena da je to zbog toga sto je prethodni ministra bio stocar po zavrsenim skolama tj.ostade sva ta papirologija skoro zavrsena samo za stocarstvo pa im je tako najlakse bilo......ma svi ser. Sve je to iz supljeg u prazno presipanje i nikoga definitivno nije briga niti sramota zbog toga
 
Nazad
Vrh