Uredbe za poljoprivredu 2011 god.

sve je to lepo, al od prica nema nista, cuo sam danas u banci doduse nezvanicnu info da krediti za repromaterijal nece biti kao prosle godine...

Pa ako ih ne bude,onda stvarno neka idu u k.....ajde da sacekamo do sutra da vidimo sta bradonja moze da kaze,ni jednog politicara ne volim ali ovog naseg ministra ne mogu ocima da ga gledam,taj bi dve guske izgubio:sjasi:
 
Pa ce onda svi prijaviti u trezoru da seju repu..a niko nece sejati zito,a polj.inspekcija nema sanse da obidje svaku njivu:haha::haha:

Pa naravno kao onih godina kad se davalo za industijske kulture pa svi seju suncokret i soju.Do sad je bilo najbolje ali ako ce damenjaju onda je bolje po kg. ili po hektaru.Bojim se da samo ne izmisljaju nesto trece.
 
Kako vam vise nije dosadno:udri::udri::udri:
"Bice po ha,bice po kg,bice ovako,bice onako,cuo sam ovo,cuo sam ono".Kao neke zadusne babe.Sacekajte tu pislj.vu uredbu,pa onda komentarisimo.Ili ako nesto konkretno zna,a ne rekla-kazala.
 
Kad god mi stigne obavestenje o novoj poruci u ovoj temi,ja se ponadam da cu nesto novo da saznam.I uvek tralala.Nista konkretno,samo naglabanja.
 
Cekajte meni nesto nije jasno. Oni najavljuju mere, a mi cekamo uredbe nebi li dobili one famozne subvencije. Da vidis kad izadju opet sa nekim dugorocnim merama a nista konkretno, tipa taj i taj racun i dobijes pare!
 
Ja danas cuo da uredbe nisu donete, i da se ne zna kada ce ih doneti...E sada da li je to tacno ili ne, videcemo sutra...Ja cekam pare za subvencije kao ozeblo sunce...
 
Zvali danas ministarstvo kazu bice subvencija po Ha ali tek na sajmu ce biti prezentovan program nakon cega ce iz tog programa ici uredbe na usvajanje,sta to znaci to niko nezna videcemo sta ce biti sutra na sajmu
 
Čekao jedan u Ratkovu kraj pruge, oslonjen na zid, voz iz Zagreba godine 1992. al' ga nije dočeko...
Tako i paor iz ravne Vojvodine čeka subvencije od prevaranata iz grada na nekoliko brežuljaka južno od Dunava.
 
Usvojena Uredba o subvencionisanim kreditima poljoprivredi

Beta - Pre sat i 2 minuta BEOGRAD - Vlada Srbije usvojila je danas na telefonskoj sednici Uredbu o subvencionisanim kreditima za poljoprivredu kojom je predvidjeno da iz budžeta bude izdvojeno 2,7 milijardi dinara, saznaje agencije Beta u Vladi Srbije.
Prema Uredbi, subvencionisati će se kamatne stope, krediti će biti dinarski i odobravaće se na period do tri godine sa efektivnom kamatnom stopom od osam odsto na godišenjem nivou.
Krediti su namenenjeni za stočarsku i biljnju proizvodnju, za nabavku mehanizacije i opreme i podizanje poljoprivredenih objekata, kao i za refinansiranje kratkoročnih poljoprivrednih kredita iz prošle godine.
Kredite će moći da dobiju i mali registrovani poljoprivrednici, ali i velika poljoprivredna preduzeća. Maksimalni iznos kredita biće do pet miliona dinara.
Zahtevi će moći da se podnose do 1. novembra 2011. godine. Uredba bi trebalo da počne da se primenjuje od 25. maja.


mi čekali subvencije a dobićemo kredite :sta: :haha::haha::haha:
 
Pa koliko se ja secam nespominju se uopste subvencije od rekonstrukcije vlade samo krediti i neke mere u stocarstvu
 
Nazad
Vrh