Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

I kod mene 26.6 račun se ne pojavljuje, ni za onih 1200-1300 litara se nisu udostojili da mi odgovore da li mogu da isprave pošto sam greškom svu litražu prijavio na jednu parcelu a više puta je slan mejl ali no, toliko o ažurnosti.
 
I kod mene 26.6 račun se ne pojavljuje, ni za onih 1200-1300 litara se nisu udostojili da mi odgovore da li mogu da isprave pošto sam greškom svu litražu prijavio na jednu parcelu a više puta je slan mejl ali no, toliko o ažurnosti.
zasto je problem ako je jedna parcela i ako si uspeo uopste da posaljes zahtev?
 
Meni se nije pojavio račun na 400 litara od 17.06. Sipao tad i sipao 20.06. isto 400 litara i taj od 20og se pojavio a ovaj od 17og nije. Proveravao sve podatke i to je sve dobro, kontaktirao pumpu kažu sve je ok...
 
Ja sam to uradio još pre više od 2 nedelje.... Odgovorili su mi "Vaša primedba je prosleđena na dalju proveru. Javićemo Vam se naknadno sa odgovorom posle detaljne provere." Od tada je prošlo više od 2 nedelje... A nisu se javili 😂

Iako su istog momenta na računu mogu da vide i broj BPG i isto tako da ga nema u eAgraru.....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh