Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

JA sam prvi put predao pre 20dana za refakciju, i stiglo mi resenje pre 5 dana.
E sad pitanje, jel treba i za refakciju za gorivo da se odricemo neke zalbe, posto nigde ne vidim da ima ono sa crvenim slovima da pise nesto?!
 
Evo ja da se javim da su legle pare. 3. Maja podneo zahtev, ali sam dugo cekao i pre nedelju dana sam im poslao mail i evo sad je na racunu.. Nadam se da ovo moze nekome biti od koristi.
 
JA sam prvi put predao pre 20dana za refakciju, i stiglo mi resenje pre 5 dana.
E sad pitanje, jel treba i za refakciju za gorivo da se odricemo neke zalbe, posto nigde ne vidim da ima ono sa crvenim slovima da pise nesto?!
kada udjes na stranicu za refakciju sa leve strane imas vise opcija a jednaje odustanak od zalbe,i kada udjes u nju,imas tri koraka:
1. izbor broja resenja za koji se odrices zalbe(biras u padajucem meniju)
2. oznacis odustanak od prigovor
3. ti napises "odustanak od prigovor"
i dodas sa racunara ili slikas resenje koje su ti poslali.
 
Meni nema računa od 22.05. , posalo im mail za ispravku, i danas mi stigao odgovor:
"Развојни тим наше техничке подршке ради на утврђивању разлога невидљивости рачуна са НИС-их и других бензинских пумпи, који се већ неколико дана не очитавају на платформи еАграра, односно не долазе из ПУРС-а.

По добијању повратних информација,накнадно ћемо и Вас обавестити."
 
kada udjes na stranicu za refakciju sa leve strane imas vise opcija a jednaje odustanak od zalbe,i kada udjes u nju,imas tri koraka:
1. izbor broja resenja za koji se odrices zalbe(biras u padajucem meniju)
2. oznacis odustanak od prigovor
3. ti napises "odustanak od prigovor"
i dodas sa racunara ili slikas resenje koje su ti poslali.
Hvala 🥂
 
Jel je sipao neko 26.05? Meni se od tog datuma ne prikazuje racun.
Sipao sam 27.06 i 01.07, oba racuna su mi se juce prikazala.
 
Nazad
Vrh