Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

Podneo za gorivo 16.4,danas zvao upravu za agrarna placanja kazu strpljenja, kvar u sistemu, pa 2 meseca vec kvar, kako to, zet dobio ja mu podneo 8.5
 
Način odustanka od žalbe na dobijeno rešenje u eSanduče
(Refakcija)
eRPG-eAgrar



Odgovori se nalaze u ovoj temi​
Znaci mora "peške" da se odradi odricanje od žalbe?
U padajućem meniu kod broja predmeta imam ponudjeno 3 broja, kako da znam koji da odaberem od ta tri jer nigde u resenju ne mogu da pronadjem te brojeve?
 
Znaci mora "peške" da se odradi odricanje od žalbe?
U padajućem meniu kod broja predmeta imam ponudjeno 3 broja, kako da znam koji da odaberem od ta tri jer nigde u resenju ne mogu da pronadjem te brojeve?

xxxxxxxxx 2024 14846 000 000 435 160,kada udjes na stranicu zahteva za refakciju,vidis broj tvog zahteva.Prvih 9 cifara se menjaju ostale su uvek iste kao sto sam postavio. A u resenju imas ispod grba broj zahteva i u trecem redu .Решавајући по захтеву за остваривање права на рефакцију плаћене акцизе, подносиоца , ЈМБГ , БПГ заведеном код овог органа подбројем xxxxxxxxx 2024 14846 000 000 435 160

 
Poslednja izmena:
Znaci mora "peške" da se odradi odricanje od žalbe?
U padajućem meniu kod broja predmeta imam ponudjeno 3 broja, kako da znam koji da odaberem od ta tri jer nigde u resenju ne mogu da pronadjem te brojeve?
Da mora "peške :haha:" da se odradi odricanje od prava na žalbu.

Lepo sam obljasnio u uputstvu, takođe vam je lepo obljasnio @travian .
 
Podneo jedan zahtev 24.04. ,a drugi 23.05. Ovaj od 23.05. već stiglo rešenje, a ovaj od 24.04. još nije stiglo rešenje. Da li i vama ide tako preko reda?
 
Trenutno im ne funkcioniše podnošenje zahteva za refakciju akcize.
Moguće je izabrati račun , parcele, ali kada se klikne na "podnesi zahtev" vrti dugo i na kraju se vrati na početak.
Zahtev ostane "u pripremi", tako da će verovatno odatle moći pokušati ponavljanje podnošenja..
 
Imam racun od kraja marta meseca, i sad gledam taj isti racun mi ubacili 4 puta. Ista kolicina sve isto, br racuna, vreme. Probao sam da ih obrisem ali ne moze. A program mi prihvata da trazim refakciju za svaki racun. Sta sad raditi?

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
ako je tako onda prijavi samo jedan racun,ne verujem da ce ti prihvatiti ostale i posle ti moze biti problem(ako je tako da se svi brojevi poklapaju pa cak i vreme)

danas sam drugaru podneo za 950l sve na jedan zahtev
 
Juce sam odradio odricanje iod žalbe, danas je legao novac.
Za drugi racun (za koji sam dobio resenje u e sanduce) ne mogu da unesem broj rešenja u padajucem meni-u. Imam ponudje samo broj rešenja od prvog racuna a novi broj mi ne dozvoljava da unesem.
 
Sredinom aprila podnev zahtev, danas stiglo rešenje. Ubačen novi zahtev danas, videćemo koliko će ovaj put trajati čekanje.
 
Nazad
Vrh