Uljana repica 2022/2023

Danas odradjeno Nurell 1.2l/ha i bormax 1kg.
Jak napad sjajnika.
 
Poceo sam danas da prskam sjajnika. Sve su posejane na 50 cm

Ovako izgledaju manje:


0RgJCF1.jpg


a ovako vece:


R227fiv.jpg



Sve su sejane u nekoliko dana razlike i otprilike su sve nikle istovremeno. Razlika je u tome sto je negde vise bolovala jesenas od Metmarka a negde manje.
 
Obisao nakon prskanja repicu sa Sumialfom ma to kerin k...mozda da je jedan krepo od pet-sest na pupu.Za 5-6 dana Nurelle ide.

Isto je i kod mene....isao sa karate zeonom.....ko da nisam nista napravio......200ml na ha......a preporuka 150ml.....sad ostaje da ga jos probam rjesiti sa sumialfa u duploj dozi kako pise Spajki
 
Labudovi su problem i bez vode, sreća ove godine ih nema. Znalo je bit cijelo jato kod mene i fino brste repicu, ali lako ih je rješiti strašilom.
 
Isto je i kod mene....isao sa karate zeonom.....ko da nisam nista napravio......200ml na ha......a preporuka 150ml.....sad ostaje da ga jos probam rjesiti sa sumialfa u duploj dozi kako pise Spajki
I kod mene isto prskano Fasakom juče danas bio da vidim,ništa nisam napravio da mi je neko prsko uslužno mislio bi da je prskao čistom vodom.
 
Prvi put cujem da labudovi mogu biti problem,tj kao stetocine ....ja bih se usrecio kad bih video celo jato,kod nas ih ima samo oko reke,vidim ponekad par komada maks.
@cicimoric To ti stalno pisti ili samo tu kroz blato ?.
 
Та репица по овом што овде читам је тешко срање од усева
 
Тренутно је тако ал тек је кренула игранка ће видимо до краја ди смо шта смо и на чему смо...
 
Nazad
Vrh