Uljana repica 2017/2018

Koji herbicid naj bolje nosi misjakinju u repici?repica jos mala,nije sklopila redove. :ppozdrav:
 
Bice ove godine dosta rizicno sa repicom.Ako je polegla jaje nadrljali smo ali ne verujem.Koliko vidim niko jos nije krenuo da je prska.
 
Ja sam danas jos nesto prskao sa salsom i zaista nisam video nikakvu gamd, ali od sledece nedelje ocekujem da se pojave. Kad bi uspeo da prvi tretman fungicida uradim zajedno sa insekticidima bilo bi odlicno.
 
Ja sam danas baca vestak po repici i ima "rilasa" cudo,ako ne bude sutra lose vreme prskam redom,po tri komada na biljci....Prskam sa Pirinex Super 0,5lit/h.
 
Hmmm bice malo kasno za upotrebu bilo kog herbicida,posto je bas jurnula repica...Misjakinja i nije neki opasan korov u repici,ostace dole posto ce je repica zatvoriti,najgori su Gorusica,Galium i Kamilica...
 
IMG_20180329_145507.jpg
od nedelje sa nurel D I orius kada prodje ova kisa.
 
Juce smo krenuli danas nastavljamo jeste da je malo blatnjavo ali ide nekako,nema sta da se ceka,I ovo je kasno.
 
Fali ti sklopa po meni prilicno, ali sacekacemo kraj pa da vidimo prinos u tim uslovima.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh