Ulja i maziva!

Da li je moguce koristiti isto ulje
Немој да правиш неку мудрост од избора уља, поготово ако имаш "нормалне" моторе у тракторима. Погледај какво уље (по питању декларисаних стандарда) тражи "Арма", као трактор са савременијим мотором, па ако то уље које ти је доступно задовољава или прелази те њихове захтеве, купуј и сипај. За "Белоруса" сам сигуран да се неће бунити што си му сипао то уље.
 
Bas tako sam i postupio uzeo ulje koji preporucuju iz servisa za armu i dobice i rus Hexol 15-40 .Pozvao sam ih i poslali upit u fabriku i dobio sam odgovor.Kupio burence od 60lit i sad sam miran jedno vreme
 
Pitanje za MomuSarica ili nekog iz BN ko u BN ima povoljna Modrica ulja ? Znam da Moma nine iz BN ali neki lanac pumpi tipa Nestro,Neskovic...
 
Мома ће ти написати конкретну информацију, а ја знам (ваљда знам) да је "Нестро" (илити "Зарубежњефт") купио рафинерију у Модричи. Е сад, да ли су цене модричких уља најповољније на "Нестро" пумпама..... то ће Мома...
 
Imam ja, za sad skroz zadovoljan. Preporucio je vise ljudi, niko se nije zalio. Meni je jedino to gornje kratko crevo brzo otislo, i zamenuo vrh sa onim od kolege sa foruma. Jedno dve godine je kod mene.
 
Koji ce ti to ocin kad za 2 hiljade vise imas pneumatske mazalice,ovo niko ne kupuje skoro,treba 2 coveka ako je negde nepristupacno ,jedan da pumpa a drugi na crevu....
 
Шта те бацио у дилему? Ако имаш комбајн или нешто слично, где мораш да се пењаш и завлачиш, онда и да купиш такву пнеуматску, а ако немаш, и та коју си видео, радиће ти пос'о.
 
Ja sam pre dve godine kupio pneumatsku i preporodio sam se od tada.Samo sam odmah zamenio to crevo od 4m i stavio neko tanje i savitljivije od perača pod pritiskom dužine oko 10m koje sam imao,kao i kratko sa stare ručne i voziiii...
Za kombajn i berač po meni nema bolje kao i za sve ostalo,milina i gospodski;)(y)
 
imam i pneumatsku a posao mi završavva i ona takozvana garažna, a na preporuku Milovana iz Vršca u Almexu sam uzeo i njihovu malu ručnu koja je perfekcija.
 
Ja sam skoro kupio pneumatsku i preporodio se, ako je problem pristup i to se resi duzim crevom tako da mazalicu mozes skoro da prisafis za beton a okolo da se setas sa crevo.
Ja sam zbog toga sto skoro uvek sam mazem masine zamrzeo tu operaciju najvise. Sad sam uradio crevo i na rucici od 1,5m.

Poslato sa MAR-LX1B pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh