Ugradnja hidro volana

Mene zanima da li bi ta elektro servo pumpa mogla da se iskoristi za prednju hidrauliku? Da tera dva hidro cilindra i da mogu da podignu 700-800 kg. To me sad kopka, a nisam strucan za hidrauliku.
 
Mene zanima da li bi ta elektro servo pumpa mogla da se iskoristi za prednju hidrauliku? Da tera dva hidro cilindra i da mogu da podignu 700-800 kg. To me sad kopka, a nisam strucan za hidrauliku.
Ne znam za servo pumpu
Ali na malim kamionima i kombijima sa utovarnom rampom je elektro hidro pumpa sa sve rezervoarom na 12v pravi pritisak 200bar ona može sigurno!!!!!!


Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Jos jedno pitanje kakva je procedura da se zameni smer na zf krilnoj pumpi??
Navodno se samo okrene smer krilaca. Nama je čovek koji nam je radio i creva okrenuo smer na pumpi kada smo radili volan na 558. Petoletkina pumpa je u pitanju. Trebalo bi da imam negde i slike, mada sam stavljao i ovde u temi.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Navodno se samo okrene smer krilaca. Nama je čovek koji nam je radio i creva okrenuo smer na pumpi kada smo radili volan na 558. Petoletkina pumpa je u pitanju. Trebalo bi da imam negde i slike, mada sam stavljao i ovde u temi.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
Koliko je bari i protoka ta pumpa? jel moze lepo da se mota i na ispod 600 obrtaja motora??
 
Ne znam stvarno, morao bih da pogledam. Lako se mota i na leru. Samo što kod nas nije klasičan hidro volan, već servo glava. Nema klip i orbitrol.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Izgleda da ti ne čitaš redom Aca je pitao da li bi ta elektro servo pumpa mogla za prednji hidraulik a Luka mu predlaže tu od rampe za prednji hidraulik a ti otišao na volan
 
Što bi rekao Arhimed: dajte mi tačku oslonca-i podiću zemlju.
Isto važi i u hidraulici, bilo kojom pumpom može se generisati bilo koja sila.
Pravilnim dimenzionisanjem najmanjom pumpom se može podići najveći teret.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Ja sam ljudi kao sto je vecina shvatila mislio na elektro servo pumpu(za volan) da li bi mogla za prednji hidraulik. Onda Luka rece za ove elekto hidro pumpe za rampe, sto se ja nisam ni setio za to i hvala mu. To bi sigurno moglo. Medjutim, gledam neke oglase i skupo je to dosta, a ove za volan dzabalesku. Oko 30-40 evra mogu da se nadju za volan. Tako da me i dalje one najvise kopkaju. Ono znam i ja sta je Arhimed rekao, spomenuo je on misim i polugu, ali ne znam kako bi bilo u ovom mom slucaju. Da li bi moglo da zadovolji?
 
Nazad
Vrh