Ugradnja hidro volana

Moja preporuka ko koristi agopen je da pređe na hidro ventil (Barakijev).
Mi smo odradili na jednom traktoru i mnogo je kulturnije i bolje rešenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I samo 1000eur kosta.

Drugari ce poceti proizvodnju brushless motora za navigaciju i u Srbiji ce biti oko 400-500e
Ne volim te ventile, zaglupi li windows,elektronika itd ... da ti namota traktor da se skasis negde, ovako ja zaustavim volan rukama.

Izgleda to lepse ali neka hvala.
Hteo sam ja praviti da ubacim jos jedan orbitrol napred i na njega motor ali dobijem isto tu varijantu da nemam kontrolu za nedaj boze i ne mogu ga mehanicki zaustaviti.


Broj lifama nema niko da direktno porucim?


Sent from my Mate 50 Pro
 
Da li bi ovaj elektromotor mogao da se iskoristi za navigaciju? Postoje li jeftiniji konverteri za potreban napon i struju (sa 12V na 48V), koliko koštaju reduktori da se svede na potreban broj obrtaja? Odnosno isplati li se sve to dodatno kupiti, ili je povoljnije odmah kupiti motor kakakv treba?





 
Povučen kontekstom prethodnih postova postavih pitanje, ali tek sad vidim da nije odogarajuća tema. Zamolio bih moderatore ako mogu da prebace post u temu o navigacijama...
 
Uh, davno sam gledao to za moment, ne sećam se više ali mislim da sam upoređivao sa oznakama sa motora koji su se preporučivali za navigacije i da je tamo još manji moment. Ne znam šta znači ono stall u oznaci, ali nema šanse da je moment samo pola Nm jer je motor veći i teži od onih preporučenih za navigacije, veća snaga (126W)... Odnosno kad se redukuje broj obrtaja za iznos redukcije će se povećati momet...
 
Dok pokupujes sve sto treba da taj osposobis vec mozes uzeti city servo od auta koji vec radi na 12v , ima obrtaja koliko treba i jaci od tog 20x

Sent from my Mate 50 Pro
 
Nazad
Vrh