Ugradnja hidro volana

Kako mislite da ugradite pomocni servo cilindar(takozvani poluhidraulicni)na 539 ili 549 kad ima dve gurajuce spone.Jel postoji resenje.
 
To da,ali je po meni malo prevelik onaj cilindar od starih IMT 578,588 za fergusona pogotovo,nekako bi to bilo bas napakovano.Ako se misli na taj poluservo od starih IMT to je katastrofa kvaliteta a i sam remont nemoze dugo da traje.
 
Bobo, ovo nisam baš razumio kako bi kutija prenosila ako ju se koristi?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 
Ako ti nije problem uslikaj pumpu i sve što imaš uz nju pa da znamo o čemu konkretno pričaš pa tek onda može neko da te posavetuje dali je bolja ta ili od auta a naravno na kraju ćeš sam odlučiti šta ti je najbolje
 
Moras samo imati dobro kuciste volana na traktoru jer hidraulika radi preko njega,ako ima mnogo lufta imaces i problema,nemozes uhvatiti tockove pri voznji.
 
Danas završena ugradnja, oteglo se zbog bolesti (upala pluća po ko zna koji put) pa sam i danas radio poluzdrav ali nisam mogao više da čekam. Ugradnja je uspjela u potpunosti, ostvario sam puni ajnšlag na obje strane, točkovi se motaju u mjestu na leru. Sama hidraulika je vrlo jednostavna i nema se gdje pogriješiti ali je rad na 539 komplikovan i težak strašno, teško je demontirati i montirati sve, nema mjesta, morao sam da pomjerim čak i bravice paljenja i kontakta. U svakom slučaju, na kraju je sve ispalo odlično i veoma sam zadovoljan.

Evo slike:
658l1v.jpg

Zombie , jel ide neki poseban kais, posto se lomi u obe strane? i rekao bih da je uzi kais nego kod mene na 533, jel si stavio uzi ili takav inace ide na 539?

Ja planiram da promenim remenicu na alternatoru i da on bude ujedno i spaner.
 
Poslednja izmena:
gdje si kupio ovu pumpu kolega sa redukcijom i zupcanicima i koliko te kosto taj kompletan sklop?
 
Nazad
Vrh