Ugradnja hidro volana

slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
Evo slike kako sam stavio klip i orbitrol ali nemam više slika sem ove kako to sve izgleda upakovano
 
svaka cast na ideju, radu i trudu. ni fabrika ne bi bolje odradila. :ppozdrav: :ppozdrav::ppozdrav:
 
Materijal me koštao 100e
Hod klipa 22cm u jednu i toliko u drugu stranu
U levo mota pun za 1 i 3/4 okretaja volana a isto toliko i u desnu stranu
 
Bas zbog ovoga zelim na 539 staviti prednji trap s 540...

Svake pohvale na ugradnji dvostranog cilindra da imate jednako okretati volan u obje strane.
 
Gde si stavio akumulator:osmeh:
Akumulator je ostao na istom mestu gde je i bio nisam ga pomerao iznad klipa je :osmeh:
Hvala Bobo to je i bio plan a ujedno sam izbacio poprečnu sponu jer klip ima tu ulogu i kao što se vidi sa zadnje slike sve je iznad kolevke tako da nisam smanjio prolaznost ispod traktora kao što su pojedini uradili pa nesmeju da udju u malo dublju brazdu


Evo danas sam uslikao kako sam upakovao pumpu i posudu koju sam sam pravio a u uglu se vidi i klip kako je postavljen. Skinuo sam haubu srednju da se malo bolje vidi ali nešto mi slika ispala jako loša ne znam zašto.
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Poslednja izmena:
Nabavio sam cilindar, od viljuskara za bocni pomak, neke gumice bi trebalo zameniti, zanima gde mogu da ih nabavim?
 
Poslednja izmena:
Sta meni treba i kako se zovu ove gumice:

Ove velike idu dve na sredini, ali ne mogu da nadjem ovakvog oblika u ponudi polias-a.

2dv7o0m.jpg


5bbokw.jpg


Ove manje idu na krajevima, stim so je ovaj prepust ostecen

2dshbwp.jpg


I ovo skroz do kraja napolju je valjda brisac, nisam smeo da ga skidam da ga ne ostetim, a ne znam da li ga ima.
 
Imaš tu na tom sajtu katalog pod "zaptivke", a to sa slike koliko se može videti su ti "S8" i "gumeni brisač" (u toj navrtci), pa traži po slici i dimenzijama :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh