Ugradnja hidro volana

nebojsa jer
guma je od automobila tj manzetna od polu osovine spojio sam dve i to je to

kole
nisam kupovao,pravili smo ih sa ocem,spajao sam postojece ona kriva sto ide iz glavu upravljaca i ova sa prednjeg trapa

lucky

nisam te najbolje razumeo u vezi rastojanja a ne mogu ni sliku da otvorim da bih je pogledao,ako hoces postavi je opet ili mi je posalji u poruku da je vidim na sta mislis
 
Koja je dužina cilindra i hod? Rješenje je savršeno upakovano, cilindar se može napraviti po mjeri bez problema za 100E, to sam već raspitao, samo podijeli sa nama karakreristike cilindra da džabe ne lutamo.
 
Zombi cilindar od IMT 565,577 nov kosta 90 evra zasto bi se zezao da bilo sta budzis ovo je provereno i hod i kapacitet.Zasto se muciti oko ugradnje pumpe na bilo koji traktor jer orbitrol od 80 kubika perfektno gura pumpa od omege ili vektre koju mozes dzabe naci i zakaci se na remen ocas posla.Nemojte komplikovati proste stvari.Petoletkina orbitrol glava ima ugradjen ventil sigurnosti nemojte davati novce bez veze.Izbegavajte dugacka hidro creva kupite na otpadu hidro cevi od neke masine a creva maksimalno skratite samo na ulaz i izlaz cilindra,mani su troskovi inace ako pravite creva od-do budi siguran da ce vise creva da te kostaju nego sve drugo.
 
Zeza se sa time zato sto hoce da ugradi na 539 a to je malo komplikovanije nego na drugima koji vec imaju poprecnu sponu a ovde je i tesko ugraditi je a ne smanjiti ugao zakretanja tockova
 
Lepo urađeno svaka čast, nego jedno pitanje kako si pričvrstio cilindar?




nije to moj rad.cilindar je pričvršćen za prednji trap pločicama.

cilindar se pravi od dva klipa koji dižu kabinu kamijona ,malo mašte i strugarski radova

dužinu i hoda cilinra neznam tačno kada se postavi klip na trap sve se samo kaže ako je hod malo veći ograničišga
 
Ono sto se meni posebno svidja kod ovog dvostranog klipa je sto imas isti broj okretaja volana i u jednu i u drugu stranu sto nije slucaj kod onih klasicnih cilindara
 
Odradjeno lepo nema sta,posto je neko od kolega postavio pitanje da li treba skinuti granicnike tocka odgovor je ne jer ti moras imati ogranicenje koliko ces tockove naviti u stranu a postojeci granicnici su ok jer sam i ja moje zadrzao a hod sam prema njima radio.
kolega pesut mislim da nije to toliko problem,ja na mom orbitroli od 100 kubika imam u jednu stranu 3,5 kruga a u drugu 2,5 mislim to je priblizno
 
Meni to vise lici na orbitrol. Proizvodjac je danski Danfoss, a ne Grundfos kako je u oglasu navedeno.
Inece Danfoss je najveci svetski proizvodjac kompresora za frizidere i zamrzivace, a radi i hidrauliku kao i elektroniku za grejnu i rashladnu tehniku.
 
evo i ja konačno uhvatih vremena da sastavljam volan
szbu5k.jpg


- - - - - - - - - -

2mmhf9l.jpg
2di4tmw.jpg
 
ursus c 335 mjenja se samo zadnja strana osovina ostaje odgovara ti od ursusa 355 360 i starijih zetora i tu onda nemaš prepravki sve štima na šraf
 
Ovo nije pumpa,zasto bi pumpa uopste imala cetiri izvoda.Ovo je zasigurno orbitrol.Ionako ko prodaje nezna ni sta prodaje cak ga ne interesuje ni da prepise ispravno.Mozda se covek bavi grejanjem pa mu je Grunfos vise ocigledno da je pumpa nego upravljac

- - - - - - - - - -

Cak stavise ovaj orbitrol je jako dobar,ima i prioritetni ventil na sebi fabricki ugradjen
 
Heheh to je fora. Kao jeftino je i još napisano da je to pumpa pa da neko pomisli kako prodavac ne zna šta prodaje. Lude se polakome pa misle zeznuli su kupca ali se na kraju ispostavi da je obrnuto.
 
Nazad
Vrh