Trimeri

Ja sam kupovao razne najlone i taj sa tvrdim jezgrom i razne spiralne i neki braon boje... ali mi se čini da mi je najlakše radio i najlepše 'sekao' najjeftiniji narandžasti najlon....
 
Купи Whisper X са тврдим језгром и омлати с њим. Има удубљења по пластичном.омотачу сиве боје. Дебљина 2.7 mm . С њим млатим младаре кад косим воћњак и чичак дебео и дебљи од палца , само пун гас и млати . Ни младари ни купиња не остају иза њега.
Da li taj wisper x ima celicnu zicu u sredini ili....?!
Imam silk upredeni od 3 mm ali mu je jezgro plasticno..
U poljo apoteci vidim neki novi silk od 4 mm kao pahulja ima oblik,ali nisam pitao da li ima celicno jezgro i da li sluzi za korovcinu,ali nikako da odem da kupim,to moji idu kolima kada nesto treba da se pretera...

- - - - - - - - - -

sf9mhi.jpg


- - - - - - - - - -

avrgad.jpg


- - - - - - - - - -

200fmo1.jpg


- - - - - - - - - -

s265n7.jpg


- - - - - - - - - -

2e3n7n6.jpg
 
@za dve godine

Treba da smanjis rezoluciju telefona/fotoaparata sa kojim pravis fotografije, jer sa ovom rezolucijom definitivno zagusujes temu.
Ne treba ti rezolucija veca od 800-1000 px po duzoj strani, imas forumsko uputstvo..
 
@za dve godine

Treba da smanjis rezoluciju telefona/fotoaparata sa kojim pravis fotografije, jer sa ovom rezolucijom definitivno zagusujes temu.
Ne treba ti rezolucija veca od 800-1000 px po duzoj strani, imas forumsko uputstvo..
Rezolucija je podesena na minimum:
2.0 M 1600 x 1200 (4:3)
Maksimum:
5.0 M 2576 x 1932 (4:3)
Telefon je Samsung Grand Neo Plus.
Nadji na netu specifikaciju pa proveri.
Hvala za uputstvo,trudim se da ga postujem.
Imam net od 5 mbs i meni ne koci?!
Zver je trenutno konzervirana i uspavana,pa i nema slika,a kada bude-bice na forumu...

- - - - - - - - - -

Ko ubacije slike,neka to radi preko Google Chrom-a.
Ja sam ubacivao preko ikonice INTERNET i nije htelo svaku sliku da mi ubaci..

- - - - - - - - - -

Нема жицу у језгру. Да је има пластика му не би ни требала.
http://www.husqvarna.com/rs/delovi-oprema/trimi-niti/trimi-niti-whisper-x/578434801/
Ne znam da li ima da se kupi sa nekom sajlicom u sredini?!Mislim da mi je jedan trimeras-vikendas to spomenuo...
Sa ovom od 3 mm i vilagerovom glavom sam otrsio komsiji ogradu od drena i ono drvo bodljikavo na sta se kalemi musmula (mislim da je glog?!)Posle je on samo malo makazama udario glazuru i ekstra je bilo...Samo sam posle morao da pobrisem ceo put,jer je to trnje bilo na sve strane...
Kada budem kupio ovu od 4 mm bice slike...
Nesto mi je cudno da u poljo apoteci nadjem jeftiniji silk i glave,ulje,delove nego u radnjama?!
Kada god ima nesto novo-u radnji ima,cak je i jeftinije nego u gradu?!Plus u gradu prodaju vecinu robe na kotur...
 
Pokusaj onda da kopiras kod za forum sa pregledom. Odnosno da postavljas one male slicice pa koga zanima klikne na sliku i ono mu otvori veliku. Ovako je stvarno nezgodno. Postavljas mnogo slika, a sve su ogromne. Imam i ja brzi internet, ali ipak je bolje kad su manje.
 
kod mene dosta spor internet i dok mi otvori ovolike slike dosadi cekat a ono....da se ne naljutis....klijesta na tri slike
Mora da imas krko...ovaj postin net...
Ovo je tema trimeri,a kljesta sluze za razmetanje cirkulara trimera...Ne znam sta si drugo ocekivao...da izvines...na temi trimeri?!
Sve stranice otvaram telefonom,a ne kompom i uopste ne koci.Dok sam imao obican telefon,otvarao mi je obicne slike, (procitane teme motorne testere,trimeri,gume,silaza,motokultivatori..?!)
Za ta kljesta moram da se naljutim,jer su komsijina,a rekao sam mu da mi uzme jedna kada ide za Leposavic i on zaboravio,a ovde ne znam gde ima da se kupe,a natri slike su jer su dosta zanimljivo uradjene,tj. Ima dosta zackoljica,tj. Stelovanja..
Slike su postavljene zbog kolege Sumadinac Gruzanin,koji je vrlo profesionalan i zeli da pomogne.
 
Poslednja izmena:
Rezolucija je podesena na minimum:
2.0 M 1600 x 1200 (4:3)
Maksimum:
5.0 M 2576 x 1932 (4:3)
Telefon je Samsung Grand Neo Plus.
Nadji na netu specifikaciju pa proveri.
Hvala za uputstvo,trudim se da ga postujem.
Imam net od 5 mbs i meni ne koci?!
Zver je trenutno konzervirana i uspavana,pa i nema slika,a kada bude-bice na forumu...

- - - - - - - - - -

Ko ubacije slike,neka to radi preko Google Chrom-a.
Ja sam ubacivao preko ikonice INTERNET i nije htelo svaku sliku da mi ubaci..

- - - - - - - - - -


Ne znam da li ima da se kupi sa nekom sajlicom u sredini?!Mislim da mi je jedan trimeras-vikendas to spomenuo...
Sa ovom od 3 mm i vilagerovom glavom sam otrsio komsiji ogradu od drena i ono drvo bodljikavo na sta se kalemi musmula (mislim da je glog?!)Posle je on samo malo makazama udario glazuru i ekstra je bilo...Samo sam posle morao da pobrisem ceo put,jer je to trnje bilo na sve strane...
Kada budem kupio ovu od 4 mm bice slike...
Nesto mi je cudno da u poljo apoteci nadjem jeftiniji silk i glave,ulje,delove nego u radnjama?!
Kada god ima nesto novo-u radnji ima,cak je i jeftinije nego u gradu?!Plus u gradu prodaju vecinu robe na kotur...

Јеси ли чуо или прочитао на интернету о ефекту дувања или како се већ зове зачишћење траве са тротоара или пута ? Подигнеш мало од земље главу са силком и даш гас или мало искосиш и подесиш да ти врх силка пипа тротоар или пут и растераш сву траву без муке због брисања. Погледај на Хускварнином сајту о томе. А јеси ли видео некад раднике градског зеленила или ко већ одржава паркове дечја игралишта измеђи зграда како очисте тротоаре у пролазу без задржавања.
 
1j5mkg.jpg


- - - - - - - - - -

2cascz.jpg


- - - - - - - - - -

2eq5k5i.jpg


- - - - - - - - - -

Smadinac
Evo slike ako mozes da vidis koja ograda je u pitanju..Ta od glogovine i drena i trnja je preko puta,ali je ovo stanje posle sredjivanja..Moja je ova druga,meka,sadjena..Ne znam da li moze lepo da se vidi,nisam smeo da stavim original slike..
Ne znam koliko je to dobro za trimer,to izduvavanje,jer sam negde procitao da za trimer ne valja da radi na velikim obrtajima u prazno,ali ni na malim obrtajima u travi..
Ja trimer i testeru nikada ne turiram,tj. drzim konstantan gas..
Neko moje razmisljanje:sve ostale masine i alati koji nesto rade imaju konstantan obrtaj (kosenje,mesalica,brusilica,busilica..)
Ovu ogradu je komsija kosio sa elektricnim trimerom,ali mu je ispustio dusu..Nisam hteo da mu kazem da je taj trimer za zivu ogradu,a ne za trnjak..
U redu je to za travu sto kazes,ali ovo su bile bodlje od gloga i njegovi najtanji krajevi,a ima trnje duzine jos malo pa kao palac,a morao sam da pobrisem jer dosta puta idem do grada bajsom,pa ne smem da rizikujem busenje guma..
 
Trimer je Einhel, majstor kaze da je bobina otisla. Jel zna neko de ima nova da se nabavi ? Navodno da je specificna i nema ih na trzistu.
2ptnqpu.jpg

2vhy62p.jpg


- - - - - - - - - -

9pwc94.jpg
 
Ja sam ga uzeo iz SU, pre godinu i nesto. Uglavnom sam ga koristio za korov oko kuce i manje povrsine. Potrosio sam mozda 10l goriva, nisam imao nikakvih problema sa njim. Lako pali, nista se nije raspalo. Kasete za strune su ok kvaliteta, lako se namotava struna u njih ... par puta sam zakacio cigle i beton - nije im smetalo. U kutiji stigne sve sto si naveo, plus jedne plasticne naocare, ja sam uzeo i Stihl ulje, mazivo za reduktor i cirkular...

E sad, ne mogu da ti kazem kakav je u odnosu na kvalitetnije ili druge trimere te cene, ja sam zadovoljan kupovinom.
 
Slabo se o njemu pisalo,sto se tice tvog iskustva za njega znam a nije naodmet da cujem ako ima jos neko nesto da kaze.
 
Ok,jos neko nesto o Demonu?
Za te pare ne mozes da pogresis.
Uzmi olovku i papir pa izracunaj koliko ti kosta samo ta oprema koju ti daju?!
Ja sam platio trimer 17 000 din,a u garanciji sam zamenio sesiric na rezervoaru.
Dok brend pozira u izlogu,moj plastikaner samo kmeci.
Za brend ti je karburator 5-6 000 din, a za taj trimer 1 000.
Kod mene u mestu ima 5-6 trimera kao moj i nista im ne fali.Sto kaze jedan moj prijatelj:pa za 500 € ima da kupujem po jedan na svake dve godine (trajanje garancije)!
Ali masina mora da se cuva.Npr. ja nikada ne turiram i tako da kosim,vec gas na pola i picis redom.Sve ostale masine i alati rade umerenim gasom,a testera i trimer moraju da se turiraju?!Kako da ne..Rezervoar je 1 200 ml i samo sam jednom kosio do kraja a da ga nisam ladio.Glava mu je jos prva i stavljam mu silk od 3 mm upredeni.Svecica jos prva,a kupljen 2013 u poljoapoteci bez para,na dogovor u 4 rate.
Imas na stranici 222 pa na ovamo slike pa vidi koji je trimer u pitanju,da ne bude reklama..
 
Nazad
Vrh