Trimeri

Kad bih svakog servisera slusao para i para bih njima ostavio. Moje sve dvotaktase samo palim svezom mesavinom svakih bar mesec ili vise jacom mesavinom i odrade malo ali nikad nepraznim karburator da bi se tako ugasio. Trimeru je 10 godina punih testeri 9 i nijedan kvar fala bogu niti membrane .E sad dal se kome to dopada neznam al ja tako radim i za sada sve sluzi

- - - - - - - - - -

kad bih jos vam rekao kako se pune flasice i ambalaza od original stihl ulja u ovlascenom servisu nebi mi verovali , jos direktno pred musterijama. Brdo flasica i original nalepnica i samo toci. A sta je unutra ajd znaj
 
Villager BC900 ima siroke 'profi' uprtace na oba ramena, a AGM ima slabije preko jednog ramena..
Po meni, najbolje je kupiti neke dobre uprtace posebno, jer su po meni jako bitni za komforno kosenje..
 
ako tebaju nekom uprtaci...imam jedne na oba ramena...probala musterija(citaj sivonja) pa pokidala kopcu na sredini...moze kopca od radnih pantalona naprimer...
ako neko nema nek mi posalje podatke porukom ili pozove na 0649208868...poklonicu meni netrebaju


Clan Mirosti se prvi javio...uprtaci idu njemu...
 
Poslednja izmena:
qs39jb.jpg
2rdubue.jpg
2801w6d.jpg
http://i64.tinypic.com/5u0h37.jpg[/IMG[IMG]http://i64.tinypic.com/2hqat6w.jpg[/IMG[IMG]http://i67.tinypic.com/w6wprc.jpg[/IM

[COLOR="#135D38"]- - - - - - - - - -[/COLOR]

[IMG]http://i67.tinypic.com/2801w6d.jpg[/IM[IMG]http://i64.tinypic.com/5u0h37.jpg[/IM[IMG]http://i64.tinypic.com/2hqat6w.jpg[/IMIzvinjenje za gresku sa ubacivanjem slika..Uglavnom ova povrsina+ jarak ispred+bazen za stajnjakZarada 500 din i njegova mesavina 1 l,pecenje i bambus.Mesavina je jos od letos,jer ne mozes da mu dokazes da to ne valja.Dao sam mu i spric da delka koliko mu treba,ali ne vredi.Naviklo to da pravi na 5 litara.
 
Kakva je ovo glava za strunu, kod mene je ona crna klasicna?

Zove se "BARABAN"
Kupljena u wobi haus/dis cena 400 din.
Kupio sam je iz radoznalosti,a i jer nemam rezervnu,imam samo onu prvu sto je isla uz trimer,a kupljen je na zimu 2013-e.
Dobra je za oko betona jer ne mozes da je razbijes.
Mozes da motas koju god hoces strunu(debljinu)ali ako motas u pravcu kosenja,onda je na izlazu sece-lomi,znaci moras da motas u pravcu kazaljke na satu.Ja dok sam to ukapirao isekla mi je strunu sto sam dobio uz nju nekih 2 metra-okrugla.Ja sam mislio da nije kvalitetna pa zato,a u stvari sam namotao pogresno.
Kada kosis sa njom pravi male otkose kao kosilica,a ovo na njoj je silk od 3 mm upredeni,a planiram da joj stavim neki plavi od 4 mm,video sam da ima u poljo apoteci gde sam uzeo trimer.
Glava je vise za neku travu sa debelom stabljikom,npr. moj komsija ima neku ogradu od drena,trnja,ono bodnjikavo ma sta se kalemi musmula..ja mu otrsim trnje i lisce,a on posle makazama krati to na visinu koju zeli,a ja pobrisem metlom put.
Kada joj stavim tu od 4 mm i ovu glavu ima da bude taman.
Minus je sto kosi travu do zemlje ili se ja nisam jos uvezbao sa njom.Kupio sam i onaj "pauk"sa 4 mala parceta silka,ali meni to nece da kosi.Samo stane u travi a i izlecu mi oni parcici.A i ne svidja mi se sto se sece silk,pa ima mnogo otpad.

- - - - - - - - - -

Nesto nece da mi ubacuje slike,a prve tri htelo?!
 
Za dve godine, можда се наљуте каменоресци који нису правили споменике са слика.
Mislim da ne smetaju spomenici sa slike,bitan je rad "Plastikanera"..
Inace kada god palim ljutu masinu da kosim kuci,ostane malo goriva,pa mi nije tesko da odem na groblje da pokosim babi i dedi..
Ovo je koseno kada su prestale velike vrucine,a pre toga je koseno dva puta.Iznenadio sam se kada sam video ovoliki korov.Kada su velike vrucine ne idem po brdu,a uvece moras da nosis sesir za pcele,jer ne moze da se gleda od komaraca..
Ovo pitam za slike,jer ima jedan prodavac u Staroj Carsiji,radnja prodaje jedan brend,moras da pazis sta pricas,jer covek je malo nervozan..
Bio moj komsija i raspitivao se o testerama (ima i trimere) i pitao nesto oko testere,a prodavac odmah zustro:"Vidi,ako mislis da je ovo kineska roba,nema sta da pricamo vise!Nema sta da pitas,ovo je prava roba i kvalitet.Nije to ovaj kineski skart sto prodaju pored mene!"?!
 
Mislim da ne smetaju spomenici sa slike,bitan je rad "Plastikanera"..
Inace kada god palim ljutu masinu da kosim kuci,ostane malo goriva,pa mi nije tesko da odem na groblje da pokosim babi i dedi..
Ovo je koseno kada su prestale velike vrucine,a pre toga je koseno dva puta.Iznenadio sam se kada sam video ovoliki korov.Kada su velike vrucine ne idem po brdu,a uvece moras da nosis sesir za pcele,jer ne moze da se gleda od komaraca..
Ovo pitam za slike,jer ima jedan prodavac u Staroj Carsiji,radnja prodaje jedan brend,moras da pazis sta pricas,jer covek je malo nervozan..
Bio moj komsija i raspitivao se o testerama (ima i trimere) i pitao nesto oko testere,a prodavac odmah zustro:"Vidi,ako mislis da je ovo kineska roba,nema sta da pricamo vise!Nema sta da pitas,ovo je prava roba i kvalitet.Nije to ovaj kineski skart sto prodaju pored mene!"?!

Важно да ради и да звижди силк а да не бије по штитнику . Које је ово црвено уље за мешавину са слике?
 
Важно да ради и да звижди силк а да не бије по штитнику . Које је ово црвено уље за мешавину са слике?
Proizvodi Fam-Krusevac.Zumiraj sliku.
Imaju samo u pakovanju od 500 ml= 480 din.Nemaju vece pakovanje.

Uzeo sam ga jer je ekonomicno zbog sintetike.Koristio sam Dolmarovo (ampula pakovanje) 180 din 100 ml,ali nekako nemam poverenja u ta ulja..Kada uspricam u benzin,kao da si rastvorio nekakvu farbu,a i na 2 litra mi ide 50 ml ulja.Ovo ulje stavljam 40 ml i taman mu,a na 50 ml mnogo curi.
Kao pise da zadovoljava lekakve standarde stila,husavarne,pyagio...Kupio sam njihovo ulje za imt 506 i ovo i po mirisu je ovo za trimer nekako prijatnijeg mirisa i svetlije boje,a i cena mu ke masna..
Jednostavno,rekao sam mineralna ulja nikad vise.
Masini je jos prva svecica i sve ostalo,a kupljen je 2013 na zimu u apoteci na 4 rate bez icega od placanja..Na dobar dan-dodjem ti prvu ratu tad i tad..
Sesiric na rezervoaru mu menjan u garanciji.Najvise ga koristim sa cirkularom.
Moram da cekam da se clanovi skinu sa sajta da bi postavio slike..

- - - - - - - - - -












- - - - - - - - - -

Nece meni da radi fotkica.comTrazi mi neki flash player da bi swvu ploudovao..Koristim ovaj tinypic..

- - - - - - - - - -

2hh3xg7.jpg


- - - - - - - - - -

2h7drsw.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Treba da kupim glavu za Stila fs 350.Gledao sam malo po internetu,cena oko 3 hiljade i naletim na ovo http://frame.goglasi.com/frame?eid=117728415&q=stihl fs350 .Pise da je original i da je u evropi proizvedeno ,ali mi ova plastika ne deluje kao na mojoj staroj glavi,koja je bila skroz glatka.


Kupio sam ovu trimi glavu.Stvarno je original i stvarno je kostala 1500 dinara.U stilovoj prodavnici u Sapcu kosta 3200 a zamenska kosta 1580.U Stilovoj prodavnici moze da se kupe i delovi za glavu,poklopac je 1700,a deo koji je meni stradao ono gde se namotava struna je oko 1400.
 
35mp9gn.jpg


- - - - - - - - - -

fxflnp.jpg


- - - - - - - - - -

2jeiyv.jpg


- - - - - - - - - -

64gzo8.jpg


- - - - - - - - - -

bfjm6w.jpg


- - - - - - - - - -

o53j41.jpg


- - - - - - - - - -

2e31m4w.jpg


- - - - - - - - - -

j13vnt.jpg


- - - - - - - - - -

6xrh92.jpg


- - - - - - - - - -

25tcc2r.jpg


- - - - - - - - - -

901ugw.jpg


- - - - - - - - - -

28ow86.jpg


- - - - - - - - - -

68d2zt.jpg


- - - - - - - - - -

102pmjq.jpg


- - - - - - - - - -

1zvfm7s.jpg
 
Može li ova trim glava od Stihl da se koristi i za Villager BC900 bez prerade.

Послато са HTC Desire 310 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh