Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,7%
  • Ne

    Glasovi: 158 46,3%

  • Ukupno glasača
    341
Crepaja green life agrar sa lagera 16,50 din,a iz ambara 14,50 telkel. Ban novo selo doo slims placa 15,30din tel kel.
 
Cuo sam danas pricu da ce ove nedelje da poskupi kukuruz i to poprilicno, nadam se da je istina, ajd da vidimo, inace u Crepaji je 15.3 - 15.4 + pdv, (kukuruz sa lagera).
 
A meni u toj bogatoj vojvodini za isti taj sad nude 13.55 din/kg, pa ko je onda bogatilji onaj ko prodaje ili ovaj sto kupuje po skoro 20 din/kg :sta:
 
Steve73 па ко теби брани да даш земљу у арендију,купиш Фап и тераш и шверцујеш кукуруз? Људи то је све трговина,увек је онај први који произведе и онај задњи који мора да плати више,они су увек доњи,у свакој производњи....
"Богата војводина",сиротиње има и доле и горе,боље да се гледа како да се то смањи уместо да се препуцава ко је више најебао а не зна се коме је горе.
 
Kad sam pristupio forumu onomad Bavanistanci su imali najbolje cene kukuruza i najvise trgovali,e sada primat preuzimaju Crepajci sta se to desava.Receno je da blizina Kovinskog mosta diktira bolje uslove a sta pomaze Crepajcima da budu stvarno jaki.
 
Nisam najbolje razumeo. Gde nema kukuruza? Kukuruza ima kao blata, ali je fazon cekamo cenu i ne nudimo ga na prodaju.
 
Kukuruza ima gde god hocete,nek neki trgovci koji ga traze izadju iz svojih gaca i neka ga plate po realnoj ceni!!
 
Nazad
Vrh