Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,7%
  • Ne

    Glasovi: 158 46,3%

  • Ukupno glasača
    341
Kod trgovaca se ici mora!!!
Ali jbg oni znaju kad nam pare trebaju, a kad bi svi imali pare za prolecne radove toliko da se kukuruzi ne moraju prodavati pa tad bi trgovci svi redom posedeli!
Ja mislim da je trik sačekati da prodje april!


Gogi
 
Prosle godine je bas skocio u setvi,a posle setve poceo da pada.Sad treba biti pametan.Jednostavno treba imati srece vise nego pameti.Sto napisa neko od kolega,najbolja cena je kada trebaju pare.
 
nesto se suska da ima toxina u kukuruzu nije Afla neki drugi kazu da zivotinje nece da jedu kukuruz i da ce biti stroge kontrole ubuduce.........info je iz Patent Co nedavno im sa neke farme vratili koncentrat jer stoka nece da jede
 
Istina,toksin se zove DON i izaziva proliv i povracanje kod stoke...Ima ga za sada na granici ali moze da bude problem ako se ne kontrolise
 
Moze oni da izmisljaju toksine samo da bi usporili rast cene kukuruza,u luci Pancevo guzva je poprilicna sa
DSC00569.jpg
[/URL][/IMG] barzama,cekaju red samo. (Slika je primera radi)
 
Ja sam danas imao ponudu 15 din tel-kel, do 16 vlage (za svaki sledeci procenat 0,2 dinara je niza cena) od jedne firme, a od mog stalnog kupca koji tovari u kamion, na dzakove 15 din, isto tel-kel, ali bez sitnicarenja.
 
Nazad
Vrh