Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 200 € po toni ??

• Da

Glasovi: 122 63,2%
  • Ne

Glasovi: 71 36,8%

• Ukupno glasača
    193

IMT-550

Član
Učlanjen(a)
24 Jun 2008
Poruka
1.389
PionirAgrar iz Vladimirovca placa 13 din/kg rod 09' tel-kel lova za 2 dana,nego da se prijavim ija u kladionicu kod Sandora ::namigivanje:: i ja se slazem da prema svim dosadasnjim uslovima i predvidjanjima trebao bi da bidne 16 evra najmanje , e sad kao sto vidite stanje na politickoj sceni u EU moz se desi da do tada i ukinu evro( :bravo: :bravo: :bravo: :ppozdrav:) kao plateznu valutu,a sa njim da nestane i EvroUnija a i red bi bio da nam vrate cuvenu DM,sta kazete kolege........ ::svaka cast::

isidor

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2010
Poruka
937
IMT-550 je napisao(la):
PionirAgrar iz Vladimirovca placa 13 din/kg rod 09' tel-kel lova za 2 dana,nego da se prijavim ija u kladionicu kod Sandora ::namigivanje:: i ja se slazem da prema svim dosadasnjim uslovima i predvidjanjima trebao bi da bidne 16 evra najmanje , e sad kao sto vidite stanje na politickoj sceni u EU moz se desi da do tada i ukinu evro( :bravo: :bravo: :bravo: :ppozdrav:) kao plateznu valutu,a sa njim da nestane i EvroUnija a i red bi bio da nam vrate cuvenu DM,sta kazete kolege........ ::svaka cast::
Danam vrate marke nego sta .

isidor

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2010
Poruka
937
Ma jok ja za to nego kada je pokojna baba umrla niko nije znao da ima skrivene marke pa zbog toga da ih iskoristimo

francuz

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
12 Jan 2010
Poruka
1.565
Znam da koncentrat poskupljuje naredne nedelje, a kukuruz verujem da ce pratiti trend rasta jer je osnova za pravljanje koncentrata, a i cuo sam da je u toku neki izvoz kukuruza(nije prov informacija) raspitajte se malo....
:cao:

IMT-550

Član
Učlanjen(a)
24 Jun 2008
Poruka
1.389
nsnidza je napisao(la):
Pa to zato sto pada kisa pa ljudi ne ogu da krune, videcemo kad otopli :cool: sta ce biti
Moguce a i nesto mi ova cena ne izgleda bas stabilna , ocas posla moze da ::lose:: kolika ce biti onda cena psenice ili se vade na to da je kukuruz izvozni brend Srbije i da samo na njemu drzava(ili ko vec)ostvaruje suficit ohohooo a na psenici kesa,daj boze da nepadne cena kukuruza a i da psenica ima neku koliko-toliko normalnu cenu uzimajuci u obzir sve faktore koji uticu kod nas na cene proizvoda....... :ppozdrav:

Učlanjen(a)
22 Jan 2009
Poruka
3.947
IMT-550 je napisao(la):
nsnidza je napisao(la):
Pa to zato sto pada kisa pa ljudi ne ogu da krune, videcemo kad otopli :cool: sta ce biti
Moguce a i nesto mi ova cena ne izgleda bas stabilna , ocas posla moze da ::lose:: kolika ce biti onda cena psenice ili se vade na to da je kukuruz izvozni brend Srbije i da samo na njemu drzava(ili ko vec)ostvaruje suficit ohohooo a na psenici kesa,daj boze da nepadne cena kukuruza a i da psenica ima neku koliko-toliko normalnu cenu uzimajuci u obzir sve faktore koji uticu kod nas na cene proizvoda....... :ppozdrav:
Ja sam za zito sibice vec spremio... :zli:

IMT-550

Član
Učlanjen(a)
24 Jun 2008
Poruka
1.389
Lala iz Banata je napisao(la):
IMT-550 je napisao(la):
nsnidza je napisao(la):
Bogami Lalo izgleda da ces proci i te kako skupo sa zitom jer nece moci samo sibica da radi vidis koje kise padaju zito ce da bude vlazno i u vreme zetve tako da ti negine i benzin od 119 din/lit :zli: :nono: :udri: ::lose:: :sta:

Učlanjen(a)
22 Jan 2009
Poruka
3.947
IMT-550 je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
IMT-550 je napisao(la):
nsnidza je napisao(la):
Bogami Lalo izgleda da ces proci i te kako skupo sa zitom jer nece moci samo sibica da radi vidis koje kise padaju zito ce da bude vlazno i u vreme zetve tako da ti negine i benzin od 119 din/lit :zli: :nono: :udri: ::lose:: :sta:
Sve to Vogel zaore.

Vrh