Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Poštovani prijtelji,nauk ste izvukli,a to je;izbor semena kukuruza, pravilno djubrenje uz analizu i navodnjavanje.Nemamo klimu koju smo imali.
Niti će država da zabrani izvoz,niti će šta da uvozi.Novca nema, kao što znate budžet je katastrofa.A ono da li je kukuruz pola dinara ili dinar
tamo-vamo smešno je, zato ga čuvajte,sačekajte.
Nauk je osnovni-da je bilo kise rodilo bi nekom sjajno,nekom odlicno,nekom dobro,nekom (ko nista nije ulozio) nista.

- - - - - - - - - -

dogovoreno za cetvrtak da krunim preostalih 40t po ceni 27,30din. milenijum iz vlajkovca, njihov prevoz...imao sam i jacu cenu, al sta je tu je, trebaju mi kotarke, kod nas se bere uveliko...
Fina je i ova cena,nema jeda,samo cepaj !
 
Opet taj "tel-kel" , ne mogu vjerovati da neko kupuje kukuruz po istoj cijeni bez obzira na vlagu :sta:
Sad bas pregledao GEA info, u Traznji ima jedan koji kupuje TEL-KEL rod 2012 placa 25,50...Znaci nije buva ima istine u tome sto sam cuo,a to ce biti start a ko zna dokle ce stici,u svakom slucaju videce se za 10 dana kada naglo krene skidanje kukuruza!
 
Premasice cena i tu drzavnu,nece oni nista ni otkupiti...razmena za mineralno???Identicne cene mineralnog kao i u prodaji...izasli u susret ubilo se
 
Informacija iz prve ruke sa silosa.Kukuruz 26-27 dinara trenutna cena.U selu ljudi koji trguju između sebe ti meni ja tebi ide po 26 dinara direktno sa njive na vagu.
 
26,30 cena starog kukuruza kod nas,rod 2011 Gledaju kvalitet,da nema ziska i da nije mnogo izbuskan,takvu sam informaciju dobio!Mislim da ce posle Nove Godine biti traznja i za starim,posto ce novog biti jako malo i nece ga biti za sve!
 
Prodao bi 7 do 8 tona kukuruza uvrecano po 50 kg po 28 dinara.

- - - - - - - - - -

Prodao bi 7 do 8 tona kukuruza uvrecano po 50 kg po 28 dinara.
 
Ovako je i suncokret krenuo. Nesto mi se javlja cena 32 vec na pola septembra, kad stignemo malo da prebrojimo mrtve i ranjene.
 
Nazad
Vrh