Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
kod mene novi do 18% vlage 250.€
 
27 din/kg je 227 eura/t. Mnogo volim ove slicnosti od 10%. Tako su i ovi nasi galantni, al sa nasih 10%. Za svoj 1% necistoce ili vlage bi ti oko izvadili. Kad krenu da bunare po onom situ, imam utisak da ce lak sa zice skinuti.
 
Isto kao i u zimu ove godine. Vec drugi put ove godine. Mada mislim da je pozicija za proizvodjace dosta bolja u ovom trenutku.
 
Koliko sam cuo, za ovu godinu ce troskovi lagera biti oko 0,5% mesecno, a ulazni troskovi oko 0,7%, sto je za mene prijatno iznenadjenje posto sam prosle godine placao 1,5% mesecno.
 
Koliko sam cuo, za ovu godinu ce troskovi lagera biti oko 0,5% mesecno, a ulazni troskovi oko 0,7%, sto je za mene prijatno iznenadjenje posto sam prosle godine placao 1,5% mesecno.
1,5% mesecno??? Auu, izgleda da svako od nas ima neku svoju muku. Kod mene se lager krece od 0 do decembra, pa do lako cemo samo davaj.
 
Kod mene je lager za celu godinu bio 3% (pod uslovom da se proda firmi koja je radila lager).
 
Da li ima iko a da su mu dali uslove za lager,kod nas u okolini niko...uzimaju ali nemaju uslove?
 
Nazad
Vrh