Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Pre vise od 10 godina nas prijatelj koji je redovno imao 10 i vise vagona kukuruza okrunio 3 vagona predao a ostalo oko 500 kg u dzakovima. Prodalo se 4 dzaka pojedinacno, i on odma obustavi prodaju i sve preda. Kaze ode 200 kg za kafu i lebac, ne dam kukuruz u kujnu. I tako je, samo lova na gomilu vrsi posao.
e sad si me nasmejao
a inace kad nema novaca pijete kafu od jecma a zito sami krupite i pravite hleb?
a kad je lova na gomili onda je ne trosite nego je po ceo dan gledate?:bravo::bravo::bravo:
 
Ma garant prave cenu zita sad na osnovu cene kukuruza pa kroje kako hoce,cujem da pada konstantno,nije u redu.
 
I moja informacija je da je cena oborena zbog formiranja cene žita.
Što se mene tiče, ja sam moj lager prijavio za prodaju po 21 din.
 
Jos ce biti da sam i ja prodao po najboljoj ceni tj najveca otkupna koja je bila u Sidu po 20.5din/kg,jedino me zadesio onaj nesrecni skok evra a par dana pre toga kupovao evro po 112.3 .
 
e ovo nikad nije bilo da sve ide na goreeeee sem kod nas :))))CENE SU OBRAČUNATE PO SREDNJEM KURSU NA DAN OBJAVLJIVANJA
(din/kg bez PDV-a)
20062012.jpg

)
 
najvecu cenu sto sam postigao 21,6, cekam pocetak augusta bice bar 23-4...
e, a danas prodam 10metera po 22:haha: dosli momci trebalo im hitno i jos ga sami tovarili iz podnog skladista, nepitaju posto, al ipak nema smisla i ovako je to cena naj veca postignuta...
sto neko nedodje za 10 vagona i da nepita posto je:osmeh:
 
Nazad
Vrh