Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Kod nas se jako slabo trguje kukuruzom u klipu, ali ne verujem da je bilo preko 10e, moze biti samo manje od toga.
 
Cim je poceo dinar da jaca obaraju cenu, to je bilo i za ocekivati!
Juce skrunjena kotarka i sutra prodaja po 20,50 u Begejcima!
 
Sumnjam u neku veću cenu , moje lično mišljenje da ća da padne cena možda i do 18 din . Daj Bože da gešim ali ne verujem ............... Ja sam moj sve prodao ( Iz ambara ) u jan-feb. po 19 din i u maju po 21.20 din , zadovoljan sam . Voleo bi da Vi koji ste ostavili da dobijete što više :ppozdrav:
 
Ja sam danas pazario evro po 115 din, vidim na berzi drastican pad cene kukuruza. Sada pocinje igranka.
Kukuruz je prodat po 21,8 din, pre 8 dana.
 
Poslednja izmena:
DusanA ti si onda jako dobro prosao, ja krunim vec drugi dan, prekjuce cena 20,50 , danas vec 20,40 a posle deset sati kad stignem na vagu kazu nekupuju vise samo ce da preuzme da ne bi sajalo na prikolicama pa sad sta reci luda kuca....:sta:
 
Ko mora neka kruni,ali kada prodje zetva ko bude imao kukuruz moci ce da ga lepo unovci!Kod nas se isto cardali,ambari prazne polako,silosi su prazni odavno tako da ima do novog jos dosta...Svetska cena nas koci,ali polako i ona ide na gore!Budimpesta je na nivou zimskog trgovanja a to je po meni neki minimum koji mora da se predje i krene cena na gore!Ja sam okrunio 40% ostalo ceka malo bolju situaciju!Ko rizikuje moze da izgubi ali i da dobije,e sad...
 
ko mora neka kruni,ali kada prodje zetva ko bude imao kukuruz moci ce da ga lepo unovci!kod nas se isto cardali,ambari prazne polako,silosi su prazni odavno tako da ima do novog jos dosta...svetska cena nas koci,ali polako i ona ide na gore!budimpesta je na nivou zimskog trgovanja a to je po meni neki minimum koji mora da se predje i krene cena na gore!ja sam okrunio 40% ostalo ceka malo bolju situaciju!ko rizikuje moze da izgubi ali i da dobije,e sad...

ovo je cisto lupanje
 
Nazad
Vrh