Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Po čemu je neko ko proizvodi alav,a neko ko otkupljuje nije alav?
Inače kod nas cena 21 din. i sve je veća potražnja jer cena svinja je 180 din.
 
Miki,aj ne lupaj vise gluposti,provokatoru,sve si ti pametan,prodaj ti svoj kukuruz,ako ga uopste imas!Naslusali smo se tvojih provokacija!Svoj kukuruz cu da prodam i za 5 dinara,nije tvoja briga!
 
Izvinjavam se svima , nisam hteo nikoga da uvredim, nago samo da upozorim da se posteni proizvodjaci nevode sa lazima alavih, nego da budu oprezni.

@Vojvodjanin, koga sam uvredio, napisao sam MI ne VI ni TI. Ali opet se izvinjavam jer su mi dobre namere
 
Miki ti si ono bese ispusio opkladu od clana Dolovac(ako se ne varam oko clana) i po tom pitanju cutis kao .... a i dalje se busas ovde oko cene bez dokaza.
 
Od mene je izgubio opkladu :osmeh: Da je covek pa da kupi jedno prase/jagnje sa neki skup forumasa, a ne da cuti samo :cvetic:

U Staparu pad na 21din. Sa lagera 20.5din bez odbijanja bilo kakvih troskova skladistenja.
 
berza u budimpesti julska isporuka 176.59 eura/t, ja ako dobijem 175 eur/t prodajem sve sto imam u ambarima, nesto imam predosecaj da ove godne dzabe cekamo 200 eur/t tu cenu necemo dobiti...... malo ostavim na kockanje nekih 5 vagona a ostalo nek ide gde mu je mesto.
 
Nazad
Vrh