Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Ljudi nije mi jasno zasto i dalje reagujete na ovakve provokacije, u Perlezu znam di djavo spava, 90 posto stanovnista znam,a i 101 posto ljudi koji se bave poljoprivredom, ovaj covek je ko zna ko i ko zna gde zivi licno u dopisivanju sam to zakljucio kada je posle trece poruke poceo da kulira..
 
Ljudi nije mi jasno zasto i dalje reagujete na ovakve provokacije, u Perlezu znam di djavo spava, 90 posto stanovnista znam,a i 101 posto ljudi koji se bave poljoprivredom, ovaj covek je ko zna ko i ko zna gde zivi licno u dopisivanju sam to zakljucio kada je posle trece poruke poceo da kulira..

ni ja neznam ko si Ti, za mene pitaj Jankovicke
 
placenici nemaju prezimena ni obraza...

ovo je lazna uzbuna sa cenom kukuruza, barze odlaze pa misle da uhvate malo na kvarno ovi aLavi, pa ce videti za 7-10 dana kad ne otkupe nista... cena ide gore naj kasnije 10 dana...
 
Nadam se da na ovom forumu ima postenih i ljudi od obraza i morala. Necu se oglasavati sledecih 15 dana, a videcemo da li ce se neko zahvaliti ako sam u pravu, ili je ovo skup..................:spavam:
 
Nadam se da na ovom forumu ima postenih i ljudi od obraza i morala. Necu se oglasavati sledecih 15 dana, a videcemo da li ce se neko zahvaliti ako sam u pravu, ili je ovo skup..................:spavam:

Ko ce tebi covece da se zahvali i zbog cega? Uletis samo onda kad je pad cene i onda krenes sa provokacijama!:sjasi:
 
Ja danas okrunio jedan čardak po20,80din sutra ću još jedan, nadam se da neće da padne pošto sam trebao da krunim za jednu zadrugu po 20,60din (bilo dogovoreno)i ja kad sam počeo da krunim oni javljaju da nemogu to da plate pošto cena ide dole tako da sad krunim drugoj firmi po 20,80din (još je dobro ispalo).
 
To varira jako od vlage samog hibrida ali racunaj na ostane oko 2/3 kad okrunis. Ovo je najgrublja moguca procena, samo da imas orijentaciju.
 
Nazad
Vrh