Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Negovo pojavljivanje i opstanak godinama bez vidljivog dela mi daje za pravo da ne citam njegove predloge.
Posto ga velicas lepo si mogao napisati cime je on to zasluzan da bi ga seljaci gledali kao referentnog coveka i prijatelja pa po njemu da pisu zahteve i cekamo sta ce on reci. Isto tako ti ne moje pitanje nisi prvi odgovorio.
 
Predlozi nisu njegovi !!! Ti ne čitaš ni šta ja pišem ili nisi funkcionalno pislen. Ali si SUPER MODERATOR !!! 😂😂😂😂
Sediš kući i pljuješ po onome što neko radi za tebe.
 
Tebi izgleda najvise smeta sto sam super moderator, to si napisao ne znam koliko puta i to velikim slovima.
Treba sliku na margarin da ti zalepe.
 
Mene bi bilo sramota da nosim tu titulu, a da sam to što si ti. U narodu se kaže ,,stoji ti kao petlu sise".
Opet nisi odgovorio na moja pitanja i nisi me demantovao činjenicama.
 
I koja je cena kukuruza.
Црне прогнозе за цене свих пољпривредних производа за наредну годину. Очекује се њихов пад као и пад цена хране осим млека и млечних прерађевина. Нисам баш добро схватио да ли је већ или иде ка тој цени, у Украјини 12 Дин. Ено га Зеленски тражи помоћ око заштите бродова за већи извоз.
 
Svake godine pravimo zakljucke i analize. Definitvno sam uocio da njive koje i ako djubrim sa npk po analizi i sa ureom takodje sa Nmin ne mogu da pariraju njivama gde je stajnjak makar i iznosen pre 4-5-6 godina.
Imam jednu parcelu od 1ha gde su teca i tetka sejali papiriku na 2 godine. 10tak godine je kod mene u zakupu i dalje ima fantasticne prinose. A dobila je stajnjak od 2000-2014 barem 7 puta tj na svake 2 godine. Ja sam je djubrio 2018 takodje sa stajnjakom
Stajnjak provjereno cak i nakon 6 7 godina u stresnim situacijama dolazi do izrazaja.
Imam njivu gdje je bacan 2000 i 2010. Dan danas ta njiva bude kao odsjecena ljevo i desno od moje ostale 2 njive pored nje.
Humus sa stajnjakom ne bi sigurno gubili ali sta to vrijedi kad stocnog. Fonda nema a i da ga ima na ovim cijenama hrane bi to bilo neisplativo.
 
Nazad
Vrh