Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Ako ne pratis redovno sta je ko pisao nemoj nekog da karakterises da pise besmisleno. I ja sam prosle godine imao prinose od 0-1500 kg po kj, ali kada je cena dostigla 35 dinara nisam se dvoumio i prodao sam ga. On je pisao da je imao i cenu od 37 dinara pa nije znao sta da radi.
Moja poslednja recenica ti sve objasnjava ako razumes sustinu?...samo mi se cini da ti tumacis na svoj nacin i da je tesko prihvatiti da su razmisljanja i kalkulacije razlicite...kao i novonastala situacija...
 
Farm Kom. danas izasao sa cenom za nove 17in na bazi 14vlage,na svaki procenat 20para cena dole

Stari kukuruzi su 17.70din
 
Moze da se desi da posle zetve nece trebati nikom kao psenica i jecam sto nemaju kupce!
Takodje resio jedan deo terminskom, logikom da ce u zetvi biti otimacina tj. jeftinije od ove terminske, a kasnije ko zna kad ce se pokrenuti!
 
Moze da se desi da posle zetve nece trebati nikom kao psenica i jecam sto nemaju kupce!
Takodje resio jedan deo terminskom, logikom da ce u zetvi biti otimacina tj. jeftinije od ove terminske, a kasnije ko zna kad ce se pokrenuti!
A sto moras odmah da ga skidas sada??? ,neka ga na njivi tamo do proleca...
Meni je takav plan,tamo Marta aprila cu ga kombajnom kada se ukaze lepo vreme...
 
Jesam to nesto prespavao ovih dana ?
Jel usvojen kolegin plan da 2024te nista ne sejemo u inat svima,a ovo dodje kao podplan da 2023 nista ne vrsimo, a 2024te imamo zetvu iako nismo posejali nista.
Zna li se sta za 2025 kakvi su planovi ?
Imacu jaa Joss fikss ideja ,samo polakoo,da se setimm,da mi sinuu ...I tesla je slucajno u setnji parkom dosao do saznanja o konstrukciji indukcionog motoru ,dok je recitivao Geteovog Fausta ..
Kad ovaj na celu DRZAVE moze da pravi onakve lude face I da daje svakakve nebilozne izjave,pa moramo I mi da postanemo Jos veci ludaci ,da ga iznenadimo onim sto NE ocekuje ,da idemo iz krajnosti u krajnost....
I kolega ne zaboravi da je too samo mojj plan,Niko tebi NE brani da imas svojj..😉
Ja moj izneo kao predlog , jer sam tako u mogucnosti...nikom duzann,mogu kako hocu..
ILI sto rece isus kada ga pitase da li se valja I treba zeniti ,on rece:"Ne mogu svi primiti te reci do onih kojima je dano...,ko moze neka primi "
 
Kupujemo ,ulazemo , rintamo ,gledamo u nebo i onda na kraju sjedamo za kockarski sto . Takav je nas posao . Onda neko kaze oce da zajase malo traktor i obogate se
Neoliberalni kapitalizam...tvoj proizvod vredi koliko neko odluci...nema veze sa trzistem...
Ako hoce da te (nas) unisti...unistice i to lako
 
Nazad
Vrh