Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Juče imao ponudu na nekih 18,5-18,7...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Izgleda da će to biti dobre cene.
Ja se bojim uništenog stočnog fonda odnosno dokusurenog.
Em se nista nije držalo em i to ode ..
Kako li je u EU?mislim na kugu
 
Da li je neko prodavao ove nedelje iz svog skladišta? Čujem da je cena pala za par dinara, na 20 čak.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Juce mi rece covek iz Kovacice, da ima nekoliko desetine vagona ima cena od 17.5din ali ne moze da proda
 
Pitanje za ove kolege sa foruma koje pre nekih mesec dana izmislise toplu vodu da sam trebao kukuruz da prodam odmah u berbi-vrsi I uzmem 36-7 din ili koliko je vec bio,kao da ja too nisam I saam uvideo ,Ali dobro generala je uvek bilo posle bitke da se prave pametni..
Elem pitanje za njih: jel odmah da prodamo ovaj Nov kukuruz? I Posto cemo sada da damo ovaj Nov kukuruz,jel po 15 din kada mu odbiju vlagu I primese ili mozda bude I ispod 15 din?? Sta kazu -sta je sada pametnoo???Da NE bude ko Kostunica da nisam bio obavesten?
 
Pitanje za ove kolege sa foruma koje pre nekih mesec dana izmislise toplu vodu da sam trebao kukuruz da prodam odmah u berbi-vrsi I uzmem 36-7 din ili koliko je vec bio,kao da ja too nisam I saam uvideo ,Ali dobro generala je uvek bilo posle bitke da se prave pametni..
Elem pitanje za njih: jel odmah da prodamo ovaj Nov kukuruz? I Posto cemo sada da damo ovaj Nov kukuruz,jel po 15 din kada mu odbiju vlagu I primese ili mozda bude I ispod 15 din?? Sta kazu -sta je sada pametnoo???Da NE bude ko Kostunica da nisam bio obavesten?
ovo je patos cena :(
samo jos da poklonis :(
 
Pitanje za ove kolege sa foruma koje pre nekih mesec dana izmislise toplu vodu da sam trebao kukuruz da prodam odmah u berbi-vrsi I uzmem 36-7 din ili koliko je vec bio,kao da ja too nisam I saam uvideo ,Ali dobro generala je uvek bilo posle bitke da se prave pametni..
Elem pitanje za njih: jel odmah da prodamo ovaj Nov kukuruz? I Posto cemo sada da damo ovaj Nov kukuruz,jel po 15 din kada mu odbiju vlagu I primese ili mozda bude I ispod 15 din?? Sta kazu -sta je sada pametnoo???Da NE bude ko Kostunica da nisam bio obavesten?
Ako ti nisi znao sta da radis na 36-37 sad stvarno neznam sta da da te savetujemo.
 
Nazad
Vrh