Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Nemam otkup nego ima i ona izreka "u tudjega tatka pogolema patka".

Je li to neka makedonska izreka.
Jbg kako su krenuli da obaraju cenu i da nemamo vise ni jedno zrno na lageru oni ce ga jos srozavati. i najveci prognozeri od nas su na ovakvu godinu izgleda promasili zestoko. Cekamo do kraja sa ovim bednim rodom pa sta god bude ne mogu nas nesto mnogo vise ojaditi
 
Onda obično pošalju openu pred utuženje a zatim i tužbu.
Jel ima neka faktura ili nalog za repromaterijal da nisi potpisao a uzeo si ga?

Talianu nije sve naplativo.Kod nas ide hipoteka na hipoteku.
Rajko upravh si .Ja se bojim da pored moje xy robe koja stoji kod njih na kraju ne budem ja njima duzan.

- - - - - - - - - -

Onda obično pošalju openu pred utuženje a zatim i tužbu.
Jel ima neka faktura ili nalog za repromaterijal da nisi potpisao a uzeo si ga?

Talianu nije sve naplativo.Kod nas ide hipoteka na hipoteku.
Rajko upravh si .Ja se bojim da pored moje xy robe koja stoji kod njih na kraju ne budem ja njima duzan.
 
Ok ajde da subvencionisemo skladistare sa jedno 50e/t, jer Boze moj svima je tesko, samo nama nije!
 
Ide neka priča da uvoze iz Rumunije za 12 din/kg.

To su prazne price, cene su slicne kao i kod nas samo sto oni imaju debele subvencije, npr ako poseju zito imaju 180e/ha, secernu repu 500e/ha, duvan 2500e/ha.
Sto se tice kukuruza i kod njih je bila susa ali samo ovaj deo banata ka nasoj granici, inace tamo od Arapa pa na gore jako lepe prinose su imali.
 
Ljudi sta je vama/nama, pa svi okolo imaju subvencije. Nema tu sta da se mudruje i prica, vrlo brzo cemo izgubiti svaki kontakt sa njima.
 
Nazad
Vrh