Traktorska sedišta

Drugar je takvo ugradio u 549 ali je morao limove sa strane da prepravlja,ja imam isto u 560 stari tip plaćeno 4000 din
 
Imam ponudu za ediste od autobusa GSP vazdusno zanima me dali kompresor mora stalno da radi da bi ono bilo aktivno ili je dovoljno da boca bude pod pritiskom pa p potrebi dopunjavati?

Neka sedista u sebi imaju kompresor pa su nezavisna od druge vazdusne instalacije.
 
Ja sam ovo montirao juce u rusa.
img6815.jpg
 
Frenky jel to novo ,izgleda lepo nadam se da će i služiti tako:ppozdrav:
 
Montirano sedište,bilo malo seckanja limova u kabini,al stalo je.
Radi odlično,prosto ne mogu da se naviknem na udobnost.:osmeh:

- - - - - - - - - -

24mtl5w.jpg

rbf9lg.jpg

Zna li neko za čega služi ovaj ''šaraf''?
Kako god ga okrećem ništa se ne dešava,a mogu i da ga izvadim.
jtklqa.jpg

11m5kyr.jpg
 
Koliko te kostalo ovo sediste? I ja bih nesto ovako ali nikako da naletim na nesto ocuvano sa normalnom cenom.
 
Грамер ти надува седиште на твоју тежину, а чим подигнеш гузицу са седишта стане дување истог (има мали сензор који детектује колко је надувано седиште на основу твоје тежине). Отац шизи због тогам јер је лакши 30 кг од мене, па акд седне после мене на исто ко да је сео на клупу, а не на ваздушно сњедиште...

- - - - - - - - - -

Љуша и ја сам планирао да у моју 8цу ставим нешто лсично. Где је купљено и која му је цена?
 
@alen1972 70 evra + 20 evra presvlačenje.
@Zarkov mali IMT 560 sa Orašje kabinom.
@galicije83 I ovo isto radi,kad sednem naduva,kad sidjem spusti se.
Sedište je kupljeno kod čoveka u selu koji rastura kamione i prodaje delove.Nadimak mu je Sijalica.
Kad sam bio kod njega,imao je još jedno sedište od Mercedesa,cenio ga je 100 evra,ali je po gabaritima veće od mog,mislim da ne bi stalo u moju kabinu.
Inače moje sedište je od Iveko kamiona.
Ako ti treba njegov broj javi se na p.p
 
Jeste visoko i nije moglo da stane na mesto gde je bilo predhodno sedište.
Zato sam isekao limove i postavio ga na poklopac hidraulika.
Kad ga podigne max. bude taman,inače visok sam 181 cm.:osmeh:

rvy4wh.jpg


- - - - - - - - - -

qye0jr.jpg
 
Nazad
Vrh