Traktorska sedišta

jel ima neko ovakvo sediste
757175987.jpg
\
 
standarno sedište iz fapa,nikad se nekvari i ima nivelaciju težine koja je obično zardjana pa je treba rastaviti i razraditi
u slučaju pucanja opruga u njemu postoje kao rezervni deo u svakoj prodavnici za fapa :ppozdrav:
 
  • Like
Reagovanja: aca
Dobro je ra strane imaš štelovanje kilaze zatezeš te opruge i tako podešavaš tvrdoću meni je jednom jedna oproga pukla i kupio novu na vašaru 300din,od tig turskih i kineskih koje se prodaju po vašarima ovo je bar za mene odlično neko će reći ima i bolje naravno da ima ali i veća cena za te novce bolje nećeš naći
 
Takvog sedista imam u starog rusa vec sigurno 18 god, u rumi je kupjen za 50 Maraka (Dem), malo je trvdji od ruskog koje se stavjaju u novije ruse ali zadovoljava posao!
 
Da li se ovako nesto moze ugraditi na imt ako bih ovkvo sediste kojim slucajem i kupio?
Nesto razmisljam o ugradnji grammer sedista ali nisam uopste upoznat kako bih se to dalo namontirat te ako ima neko iskustva sa tim nebi bilo lose da objasni ukratko sve o ovome i na sta treba obratiti paznju prilikom kupovine i dr.

http://www.ebay.de/itm/GRAMMER-Trak...48?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item27fb72dab0

Kakva su mehanicka grammer sedista u odnosu na nasa koja su na imt,imal neke velike razlike
 
Poslednja izmena:
ja mislio ovo gde pise "traktor sitz" moze i na traktor, moze ali verovatno u mnogo vece traktore od 577
 
Nazad
Vrh