Traktorska sedišta

Svakome bih toplo preporucio marku Isringhausen. Na manjem traktoru imam njihovo sediste mehanicko. Skinuto je sa Man-kamiona. Jako kvalitetno i udobno. Polovno sam platio oko 40e pre 3 god. Vazdusna se krecu oko 100e. Nova su jako skupa, ali polovna se mogu naci u dobrom stanju. Evo ti njihov logo. Ako treba postavicu slike svoga sedista.


Isringhausen.aspx


- - - - - - - - - -

Nadjoh dve slike pre ugradnje.


photo0275t.jpg



photo0276s.jpg
 
Ja sam letos uzeo bio za bivsi 560 tursko sediste i kad ga nisam razlupao od pod sad u zetvi kukuruza.Dole ima sina za pomicanje napred-nazad,kad nagazim na kocnicu malo jace ono se pomakne pozadi skroz,opruga nije dovoljno jaka i ne drzi klin u onoj sini done.A o udobnosti je posebna prica..
 
Ja sam letos uzeo bio za bivsi 560 tursko sediste i kad ga nisam razlupao od pod sad u zetvi kukuruza.Dole ima sina za pomicanje napred-nazad,kad nagazim na kocnicu malo jace ono se pomakne pozadi skroz,opruga nije dovoljno jaka i ne drzi klin u onoj sini done.A o udobnosti je posebna prica..
A ja bas planirao da kupim nesto takvo za Torpeda a i za Rakovicu. Kako ih ljudi hvale, izgleda da ostajem na ovim mojim "daskama".
 
Cuvaj zdravlje dok imas,mlad si,para ce biti uvek koliko je nuzno,nemoj stedeti na stvarima koje cuvaju zdravlje
Upravu si druze potpuno.Moj drugar ima torpeda 4806 sa kabinom kao na rx odvojena od menjaca ma milina od traktora imam i negde slike,u njemu je gramer sediste kad sednes posle onog turskog na taj gramer preporodis se.Jednom sam ceo dan tanjirao sa tim torpedom izadjes iz njega mozes normalno da finkcionises.Imao sam neki predosecaj da ce taj 560 ici dalje, tako i bilo pa nisam hteo da gubim novce dzabe.
 
bio sam kod njih imaju samo to miralbueno sediste jel ima negde da se kupi drugo sediste?
 
Pozz, drugari..imam ja sedista marke grammer, kab, bostrom, polovna uvezena iz svajcarske..Sva su u originalu, imam veci izbor mehanicka i po neko vazdusno
 
Nazad
Vrh