Traktorska sedišta

imam takvo sediste e sad ne znam da li je Tursko ili Italijansko u mom Torpedu sa pomeranjem napred-nazad , i zatezanjem opruga za kilazu.nije lose za te pare, izdrzalo je 7 punih godina ali sad je vreme da se promeni.nisam tako tezak (80-85kg) ali sa nekim gabaritom vecim ne verujem da bi izdrzalo toliko...i da, posle odredjenog vremena pocne uzasno da cvrci i skripi (skidao podmazivao ali ne vredi)
 
Da li preko Jusel-a mogu da se poruci dve, tri stavke samo, jer pise da je veleprodaja?
 
Moze. Ja sam skoro narucivao neke sitnice. Imas onaj katalog da vidis cene i to su cene za maloprodaju.

Inace ja sam slucajno saznao za Jusel. Odem u prodavnicu delova, stigla roba, a kutije sve oblepljene trakom na kojoj pise jusel. Ukucam u Google kad ono ima i sta da vidim. Cene nize za 40tak %.:veseljak:: ::novac:: :off_topic:
 
Pa bilo kakav deo da kupim (najcesce Turski) u prodavnicama kod mene naplate mi gotovo duplo od kataloske cene u Juselu. Za njih sam znao i ranije ali sam mislio da su samo veleprodaja.
 
Ispred Jusela svaki dan tovare robu u kombije brzih pošta. U Šapcu postoji još jedna jako dobra trgovina rezernim delovima za poljoprivredne mašine(narčito Zmaj,Sip,IMT i IMR), a zove se NOMEX-BUCALO. Neretko su povoljniji i kvalitetniji od Jusela( i stričniji). Broj telefona izguglajte.
Nije reklama,samo ne mogu da verujem da vas toliko deru.
 
88c5972ed361bec5e09364f0229845c85b947f173739430.jpg
[/URL][/IMG]
8809483e2925a1a8c8ac9012ac70eebe5b947f173739478.jpg
[/URL][/IMG]


Ovo me nije koštalo ni 5000 din da ugradnjom, potpuno ispravno.Kupio sam ga za 539 ali nema dovoljno mesta u njemu ,A tursko što sam izbacio dao sam na poklon
 
Radoslave meni se čini da je to sedište daleko i od kopije Gramera. A ako napišem da znam za slučaj gde se Gramerovo sedište,tačnije mehanizam,raspao nakon ~6500rs i to u Same traktoru onda možeš da zamisliš koliko bi ovo iz oglasa trajalo..... No,možda i nisam u pravu,možda bi trajalo podjednako,ili čak duže.... Nzm... Trebalo bi videti na kakav mehanizam radi. Inače meni lično se ne svidja. Barem ovako sa slike.
 
i ja sam gledao,tako mi se cini da je to neko staro razdrmano sediste presvuceno.Visina je iznad 90 cm-ra .Kako mozes videti prikljucnu masinu to ne znam
 
Radoslave meni se čini da je to sedište daleko i od kopije Gramera. A ako napišem da znam za slučaj gde se Gramerovo sedište,tačnije mehanizam,raspao nakon ~6500rs i to u Same traktoru onda možeš da zamisliš koliko bi ovo iz oglasa trajalo..... No,možda i nisam u pravu,možda bi trajalo podjednako,ili čak duže.... Nzm... Trebalo bi videti na kakav mehanizam radi. Inače meni lično se ne svidja. Barem ovako sa slike.

a sta mislis o ovom http://www.kupujemprodajem.com/Sediste-grammer-9962326-oglas.htm
 
5000 din,ižbušio sam flah po rupama na hid ploči,zavarijo za dva kom cevi a njih za klizače sedišta .Od stare slavine za godivo napravio T razvod preseko crevo što vodi na priklućak za vazd kočenje povezo creva i zavrno sedište za ploču.Nije mi bilo baš naj jasnije kako se povezuje vazduh jer su creva bila sva posečena ,pa su mi članovi foruna malo objasnili i toje
 
5000 din,ižbušio sam flah po rupama na hid ploči,zavarijo za dva kom cevi a njih za klizače sedišta .Od stare slavine za godivo napravio T razvod preseko crevo što vodi na priklućak za vazd kočenje povezo creva i zavrno sedište za ploču.Nije mi bilo baš naj jasnije kako se povezuje vazduh jer su creva bila sva posečena ,pa su mi članovi foruna malo objasnili i toje

i kako ti se cini kad se naduva i podigne jel ti visok polozaj u koji traktor si ga stavio
 
jel zna neko gde se moze naci dobro sediste za traktor, gde da trazim moze i kamionsko
 
Pogledaj ovde na forumu u oglasima,nešto ima u ponudi samo je i to upitno u kakvom je stanju. Meni se recimo svidja sedište što je drugar kupio za njegovog starog rusa,mislim da je neko špansko u pitanju i evo traje već par godina. Kupio ga je na vašaru mislim od Mačara.... Al i cena je dobra.
 
Ima u Vajskoj kod Rumuna,od 50 eura pa gore(ja znam za tri kom)I kod Đuke u Futogu oko 100eur kom
 
Nazad
Vrh