Traktorska sedišta

Podesava se i u naslonu lumbalni oslonac,takodje i u sedalnom delu se povecava ili smanjuje nivo sundjera. Ne znam kako to da strucno kazem,ali okretanjem onih tockica podize ili spusta samo sundjer a sediste stoji,tako i u naslonu isto.

- - - - - - - - - -

Probam i ovako
 
Da je neka starudija, ali čuveni kejs je u pitanju


2db5nyw.jpg
 
kako sam u predstavljanju napisao, ostao sam bez posla pa trgujem svim i svacim
naleteo sam , na otpadu, na ove makaze za sediste pa cu ih verovatno poneti u selo ili za prodaju ili za neku trampu tipa kosenje trave ili slicno, jerbo nemam ni alata a i zdravlje me bas ne sluzi
pa bih molio clanove foruma ,
ako bi neko mogao da mi proceni koja cena bi bila korektna
slike jos nisam ovde nikad postavljao, pa sam se odlucio da napravim kaobajagi oglas tu ima slika
http://www.kupujemprodajem.com/makaze-za-sediste-5622876-oglas.htm

hvala unapred svakome ko odvoji vreme
 
Izremontovano staro sediste za 1500din, novi lezajevi, uradjen kanal za lezaje, nov amortizer, malo izvaren i ofarban,radi odlicno!
evo sa 120kg na ledjima
 
Poslednja izmena:
Jako sam se razocarao u delove uopste, sad sam skoro kupio sat obrtaja za ferdzu i napravio 56sati i vec ne pokazuje dobro obrtaje, danas sejem on pokazuje 2200, nisam hteo turski nego indiski kao bolji, ej nasa Yugoslavija pravila sve dobro i kvalitetno, sad poceli i kinezi da stancu teleoptik-zemun :haha:
i ja sam trazio po ducanima te amortizere i samo mi obecavali da ce ih poruciti.
 
Nazad
Vrh