Traktorska sedišta

Tezak jesam, tu nema pogovora. Umoran nisam bio i nije bilo 'tesko' vreme da bi me skembao umor. Slicno sam prolazio dok sam vozio 577 sa starim sedistem iz autobusa na kojem je bio ostecen sundjer na kojem se sedi i gde polozaj za voznju nije bio odgovarajuc-tu su me bolela ledja posle par sati voznje svaki dan.
 
Ja sam kupio i ugradio u 558 sediste iz vojnog kamiona.Presvucen je nekim kao plasticnim skajem.Sediste je staro ali je kao novo.Ja sam u ugradio da moze naslon da se pomera.A nameravam da mu ubacim drugi mehanizam.I sine za napred nazad.
 
Da se oznoim to da ali oko oje da i to nije mi se jos desilo.Verovatno cu uzeti neku presvlaku .
Inace najvise mi je odgovarao ovakav materijal jer nepropusta prasinu i jako se lako odrzava.
 
Poslednja izmena od urednika:
Uvek ubacujem bar 2 jutana dzaka na sediste, a dzakove presavijem na pola. Cuvajte zdravlje gde god mozete, imate ga samo jedno.
 
img0196fw.jpg

Moje sedište,imam ga više od mesec dana i stvarno je vrh...
 
nabavio sam grammer, ne znam koliko je star i konkretni tip, placen 40 evra, sve ispravno. Ima sopstveni kompresor na 12 volti, ide napred-nazad, amortizacija horizontalna i vertikalna, okrece se levo desno 20 stepeni... Ali mi se cini malo previsoko za ursusa...kad namestim bice slika... Moracu nesto da smislim dal moze malo da se spusti,nekih 7-8 cm jer je maltene u ravni sa haubom... Da li su sva traktorska gramer tako visoka??
 
img0196fw.jpg

Moje sedište,imam ga više od mesec dana i stvarno je vrh...
Sve je to vrh,ali...po polozaju sedista nikako ne moze da valja,ubi ledja nagnuto tako...imam r65 i znam kako nisko ide sediste kod nje...u nju samo original sediste da se radi,ili ono tursko sa pijace koje upari zadnjicu,pa posle sto muka.
 
stavio sam ja komsi u rajku,od skanije sa makazama,ekstra stoji,samo je on dugonog pa ga sabio skroz nazad.
najveci bedak je bilo skinuti staro niodkud prici da drzimo srafove a okrecu se,pa je bio pajser sistem:sta:
 
pretapacirano sediste i montirano na medu
[img=http://
imageshack.us/a/img28/3658/
fotografija0132001.jpg]

- - - - - - - - - -

ne ide mi ovo sa slikama uopste izgleda

- - - - - - - - - -

[img=http://
imageshack.us/a/
img28/3658/
fotografija0132001.jpg]
jos jednom
 
Nazad
Vrh