Traktorska sedišta

imas u rumi ovih klesta do mile volje od fapa mislim da su,a gore stavi sta ti volja kao npr.ja meni ovo zetorsko
bild0019.jpg
[/IMG]
 
Bravo Sinisa...a slozicete se samnom-vredi daleko vise...takva sedista imam vec postavljena u dva traktora,npr u 82 je pre bilo ono rusko maleno-otkidose bubrezi posle celog dana rada...a sa ovim je rad daleko laksi,i ledja su odmorna-sto nema para da se naplati to,a ne 20eura...udobnija su od onih sedista sa vasara i najlon pijace cija se cena krece oko 200 eura...kod brace rusa...
 
Eto,lupio sam pa još i pogodio! Iskreno mislio sam da je plaćeno nekih 40-50e ali ono mizerno je presudilo. Nego ajd daj kontakt na pp gde si to izbunario?
 
Eto,lupio sam pa još i pogodio! Iskreno mislio sam da je plaćeno nekih 40-50e ali ono mizerno je presudilo. Nego ajd daj kontakt na pp gde si to izbunario?
Sinisa to je sa otpada u vrscu,ja cesto odem tamo kada dolazim u grad,i ponekad se nadje veoma korisnih stvari...ovo zadnje sediste je cak bilo i sakriveno u pregradak autobusa(neko je vec spremio)ali sasvim slucajno mi trebao jedan amortizer sa tih vrata,i kad sam otvorio prijatno sam se iznenadio...
 
ako je novo ja ti dam duplo.................:osmeh:

to sediste nema donji deo,mehanizam,najbitnije......il nevidim dobro
 
E sad neznam da li ima donji dio, čovjek je naveo u oglasu de je novo, ima amortizaciju pa bi s time trebalo imati donji dio. I ima 6 komada. Sad znate ono oglas je jedno ali dok čovjek ne pogleda svojim očima ne treba vjerovati ničemu.

PS. Evo nađoh još slika po ostalim se vidi da definitivno nisu nova.










 
@danger

Sta mu fali? Doduse, ja sad slabo teram traktor u kojem je to sediste ali je jednako udobno kao i prvog dana. Malo sam tezi nego sto ono moze da podnese pa se opruga rastegli malo vise ali i dalje radi.
 
nebi ovako javno.........ali da sedis na njemu 3-4 dana zaredom shvatio bi,sta da ti kazem,ja sam moje vratio a prodavac mi je bez reci vratio novac jer sediste ima jednu manu........
posle tri dana rada cetvrti vise nisam mogao da sedim od bolova,skinuo sam ga i stavio iz kombajna 98 i posle sam sve potanjirao i poorao bez ijednog bola u ledjima,sad upravo trazim neko sediste i u nekim sam pregovorima.....

4hcu3n.jpg
 
Nazad
Vrh