Tovni pilići

Pa idi malo unazad i naicices na skicu kako sam to ja uradio u zivinarniku.
 
Cena je ekstra.Veliki za klanje su 145 na slepere.Ako imaju kilo cist profit.U principu si dobar na svemu preko 700g.Ne racunajuci sto se nisi bakcao s njim 3 nedelje.U zdravlju ih uhranio i potrosio.
 
Hibrid?

Pozz svima,

Da li je neko mozda cuo za hibrid Kom 500 ili Kop 500 sa tackama,slabo sam cuo ovog dobavljaca,inace sam iz Crne Gore a ako neko zna gdje bih mogao nabaviti Rossa ili Hubbarda a da dovozi u CG veliko hvala!
 
COOB 500.Cita se kob 500.Ja ih tovim.Uz Ros 308 jedna od najzastupljenijih rasa u Srbiji.

Zahvaljujem na odgovoru,

Nisam mnogo nasao o toj rasi na forumu,rekao bih da nema velike razlike? A pretpostavljam da su jednako dobre kao Ross ili Hubbard,vise je stvar pravilnog drzanja istih a i dobavljaca(selekcija) ako se ne varam.

Svako dobro,
 
Da li neko moze da mi kaze da li je imao iskustva sa Pantelic koncetratom,za hranu produkt sam procitao na forumu da je odlicna,pantelic konc. mi je blizi za transport pa zato i pitam da vidim o cemu se radi.
 
Pročitao sam da bi bilo dobro da je pre svega prekrupa pa i ostale komponente za koncentrat za piliće što sitnije samleveni, da li bi neko mogao da mi kaže koje sito bi bilo najbolje za koncentrat za piliće, u pitanju je severov prekrupač.
 
Da li neko moze da mi kaze da li je imao iskustva sa Pantelic koncetratom,za hranu produkt sam procitao na forumu da je odlicna,pantelic konc. mi je blizi za transport pa zato i pitam da vidim o cemu se radi.
Mojoj komsiki je prosle godine trecina ture uginulo zbog loseg leka koksidiostatika u Pntelic koncentratu do tada nekoliko godina unazad su cuvali sve ture sa tim koncentratom, mi smo adnja rupa na svirali pa proizvodjaci i ne obracaju paznju sta nam salju od losijih pilica, premiksa do koncentrata,
 
Merio sam danas piliće, svaki je malo jači od 400gr, konverzija za sada je oko 1.3, inače sutra pune dve nedelje, danas sam nameštao za drugu turu koja treba sutra da dođe :osmeh:
 
I ja sam moje merio danas, za 5 dana su narasli sa 1200 grama na 1800 grama... meren je najveći....
 
Nazad
Vrh