Tovni pilići

Naupako pa nisu valda svi omak u rernu.:haha:
 
evo i od mene jedna slicka 23-ci dan! :ppozdrav:
2vt49df.jpg
 
Ja moje koljem (ustvari ovaj sto ih nosi i kolje) danas, 58-i dan. Neka imaju prosek 2,4 kg uredjeni, ja zadovoljan.
 
ja nisam, niti sam pokusao... mislim da je to neisplativo, a i rizik jed veliki :sta:
 
hvala Petrovo!!! Ma Dule mogo si i ti da zasuces rukave:haha: kolko imas za klanje?:ppozdrav:

Ne pada mi na pamet da koljem pilice. Taj strv po dvoristu, Boze sacuvaj. Lepo platim 50,0 din. po komadu, on ih pohvata odnese sredi i donese uredjene. Koliko dam za klanje, toliko prodjem jeftinije sa hranom i opet lepo. Imam 24 kom. nisam mogao vise zbog prostora. Imam jos dve ture i curke u zivinarniku. Ovi rasprodati po 270,0 za kg.
 
da li je neko od vas ikad hranio pilice do tezne prkom 4 ili cak 5 kg cisto iz interesa do koliko mogu da naguraju
Ja sam prosle jeseni,kad je bila losa cena i prodaja isla katastrofalno imao primerke od 6,5kg,cak jedan i 7,1kg.Naravno zive vage.Takvi su i prodati.To bi bilo ocisceno negde oko kilo,mozda i kilo ipo manje.Bili su stari 3 meseca i neki dan.Nemam nameru,niti mi se isplati da drzim tolike.Konverzija katastrofa,ako nije i celih 3.To je bilo iznudjeno.Kako bi drukcije znao koliki mogu biti.:osmeh:
 
Ma kakvi 4kg ne moze toliko otpasti.1,5kg ne vise,sto ce reci 5 do 5,5kg.Ma bili brate ko curani.Davao sam ih za 90 dinara po kg.A pojeli mi dusu.Ne ponovilo se.
 
uu pa dobri su, bas su krupni, i imaju batake dobre! neznas koji je ovo hibri?, moji nisu imali batake dobre uopste, samo belo meso:sta: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh