Torpedo

Pozdrav, vase misljenje za dajc 6207? Da li kupovati ili ne? Da li pasu kakvi delovi od torpeda 75 menjaca vuce?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
6207 sve kao sa 75tice..
e67b943722cc64d0ad50a523868a155e.jpg


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
E izvini, nisam se naspavaj, pa nisam ni pročitao kako treba, znam da je tema torpedo, a ti pisao ovde zbog delova, a ja na brzinu preleteo pa nisam ni video...
 
Sve mu je isto kao na 75tici,zato i pisem i menjac i hidraulika samo je ime Dajc, pa ako gresim zelim da se posavetujem ko zna da li da kupujem ili ne, zbog delova..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Majstor koji je nama odrzavao Torpeda tvrdi da nista ne pase sa jednog na drugi i ako je vizuelno sve isto, sad jebaji ga.
Mi bas hteli menjac od Dajca da pakujemo...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Majstor koji je nama odrzavao Torpeda tvrdi da nista ne pase sa jednog na drugi i ako je vizuelno sve isto, sad jebaji ga.
Mi bas hteli menjac od Dajca da pakujemo...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
E do klinca. Da li da kupujem ili ne?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Taj Dajc je iz 70-tih ne znam kako je doci do delova, verovatno nikako...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Verovatno poskup za delove. Clan nikola indjija kaze nista nije toliko jeftino za delove kao belarus i domaci traktori. Ovde je problem sto je i mator, to jios vise poskupljuje odrzavanje.
 
Kolege sta moze da bude, kada ugasim traktor 4506 torpedo, posle 10min spusti poluge, mazetna klipa, razvodnik ili neki ventil?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Da li je neko postavljao tegove od Zetora na Torpedo? (naravno sa prepravljenim nosacem)

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Da li ste vi imali slican problem, i sta je u pitanju? Inace je 4506..
8858f608dadec0125476a5e20a10213e.jpg


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Колико се сећам на „дајцу“ (камион је у питању - ТАМ ), био је сличан проблем. На сливницима уља се истроше „оринг“ заптивачи. То су силиконски заптивачи – никако гумени. Сећам се да су били црвене боје.

Сам сам их мењао.

ТАМ је са ваздушним хлађењем мотора и свако цурење уља је гадно. Залепи се по ребрима за хлађење и ако се не чисти одмах, толико се слепи да мора да се баци бомба:) да се очисти.
 
Moraš izvaditi podizače
Znači ventil dekle klackalice onda klešta za te cevi i povadiš cevi
Gumice su sad plavo zelene tako neka boja
I obavezno skini te plehove sa motora i sve ljudski operi

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
И штеловање вентила на крају, обавезно (да не заборавиш случајно :) ).
 
Nazad
Vrh