Torpedo

Ово је бисер, хвала колеги на несебичној подели и да свима буде на корист:ppozdrav:
Pronašao sam lika na Njuškalo.hr koji traži za to što sam ja nabavio skenirao i besplatno podijelio, 200 kn-cca 28€ pa sam poludio i kontaktirao ga da to skine sa oglasa, inače ću objaviti na svim forumima njegov link. I nakon toga sam obnovio link na oba poljoprivredna foruma na kojima sam registriran.
 
Danas cijeli dan tražim katalog rezervnih dijelova za td4506 i nigdje ne mogu pronaći, pa bih vas zamolio ako netko ima da okači link ili mi pošalje na p.p. Hvala!
 
Kolega Slavonac, Vaš čin je za svaku pohvalu a vjerojatno ste i takva osoba, za pohvalu.::svaka cast::Bilo bi još ljepo kad bi naveli i izvor, možda.;)
 
Imam ga u stampanom obliku. Moram proveriti u bazi na drugom racunaru da li mozda nemam i u pdf-u. Bilo je nekad na forumu ako se dobro secam u temi tehnicka dokumentacija pa potrazi tamo
 
Kolega Slavonac, Vaš čin je za svaku pohvalu a vjerojatno ste i takva osoba, za pohvalu.::svaka cast::Bilo bi još ljepo kad bi naveli i izvor, možda.;)
Kolega batad, IZVOR STE UPRAVO VI, zato se ispričavam što te nisam naveo, ali mislio sam da možda nisi više aktivan:ppozdrav:::super::::traktor1::::traktor1::. Iskreno da nisam vidio tipa na njuški ne bih ja to ni stavljao (mislio sam da je onaj stari link u upotrebi) Imaš li ti možda katalog rezervnih dijelova?
 
Poslednja izmena:
Imam ga u stampanom obliku. Moram proveriti u bazi na drugom racunaru da li mozda nemam i u pdf-u. Bilo je nekad na forumu ako se dobro secam u temi tehnicka dokumentacija pa potrazi tamo
Skidao sam ga odatle, ali mi crko hard pa sam sve izgubio, a tamo ga više nema (bar ga ja više ne mogu pronaći). Cijeli dan danas rujem po forumima nebi li ga iskopao negdje, ali uzaludno.
 
Slao sam ti na majl ono veče ali mi se vratilo, zastarila adresa. Drago mi je da si ga već dobio inače bi rješili.
 
Која је тачна брзина кретаља код ТД45 ако иде другом брзином на 1800 обртаја
 
Знаш сигурно да је на 1500 6км/х штимам потрошњу воде па ми треба 6км/х или 7км/х Којом ти брзином прскаш?
 
Po proracunu je tako a u stvarnosti ne mogu precizno da vidim jer mi kazaljka nije bas mirna. Probao sam i trecom brzinom i tu je potrosnja izmedju 40 i 50l na prohod (ne znam tacno jer sam probao samo jednom)sa istim pritiskom.
Na kraju krajeva, mozes da izmeris vreme potrebno da predjes sa jednog na drugi kraj njive i da toliko vremena ukljucis prsalicu da radi i da uhvatis vodu koju izbaci za to vreme. Posle je lako racunati...
 
У другој на 1850-1900 обртаја испада да је 7км/х тако сам и прскао.
 
Ekipa, zna li netko pouzdano koliko Torpedo 75, duplak s kabinom, ima kilograma?
Jel moguće da ima 6100kg?
 
Nazad
Vrh