Torpedo

Nisam siguran koliko se secam kod mene u papirima je pisalo 3900kg.
 
Kaze uputstvo da ima 3300 sa gorivom i zastitnim ramom, 5000 maks dozvoljena tezina.

U saobracajnoj za obican pise 3560KG
 
Poslednja izmena:
Znači, bio sam u pravu kad sam se posvađao s čovjekom... 🤣
Činilo mi se to jakoo puno, jeste da je traktor dugačak, ali je jako "mršav"...
 
Opet djubre!!!!!!!!!
Ležaj spojničke osovine!!!!
Al ga mrzim iz dna duše!!!!
3 imbusa oblajznula radio je brener!!!
039c6a23b2dd8ae66020136f37b95798.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja trebam isto da ga polovim ,al neda mi se nesto . Poredim ga sa 558 kojeg sam imao , . Lako ga rastaviti , ali nekako mi u sastavljanju teze bilo ubosti spojnicku jednom kad sko radili . Isto viljuskar isto sve al nije islo tako brzo . Onda nerviraju me one opruge kocnice i kvacila , tesko se natezu i nabacuju ili neznam . Kardan nemogu ukljuciti krci , gasim ga pa kad samire ukljucim kardan , vjerovatno lamela kardana , a i ova glavna isto klize . Mjenjac ko mlijeko al moracu ga poloviti a mozfa zbog udaje . Bolje da kupim nesto novo da budem gospodin . Jebes velike traktore imam 2 , a vecinu vremena radi ovaj mali.
 
Drugar ima malog Dajca, njegov deda kupio nov, i dan danas radi kao crnac, e taj traktor valja bato!
Torpedo kao traktor je mrsav ceo, motor je jedino za rispekt.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Video sam na jednom okrenuto kuciste za filter ulja i goriva,filter za ulje bude gore umesto dole.
Kako se to pokazalo?
 
Da,kompletan drzac filtera okrenut tako da filter za gorivo dodje gore.
Kod nas je filter ulja dole.
 
Po meni nema nikakve veze kako stoji filter. Ulji cirkulise rupice - centralna rupa na filteru, tako da je svejedno kako je okrenut. Filtriranje se radi u oba slucaja uspesno (ako nije kinez pa da nisu stavili papir onda samo tera ulje).
 
Svi filteri koji se šrafe od gore trebali bi da imaju u sebi nepovratni ventil i onda nema problema.Poznavajući prilike većina kupuje klasične filtere što iz neznanja što zbog ograničene ponude u lokalu a verovatno i cene.Ide to i tako, nepravilno ali 'ajde.
 
Торпедов филтер нема тај вентил и нема ту никаквих проблема
 
Pozz drugari, da nema ko da proda 75ticu sa prednjom vucom a da je dobra?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh