Torpedo

Честитамо ,јЈел му са мењачем све ок иду све брзине лепо
 
Za te novce sasvim solidan traktor, radili smo I pre sa 90-kom. Malo se povede racuna sa kvacilom, I moze lepo da sluzi. Ne treba samo kacati predimenzionisane prikljucke.
e60c1723da61fd2bd3bf5b1c7e542119.jpg
b64c04b35c76cd1de995e397c7f6ec0e.jpg
a071f43d184fd1d7ca6fcd793f7c8d3e.jpg


Послато са SM-A025G помоћу Тапатока
 
Тај мотор ваздушар је одличан и хидраулика је ту добра једино је мењач ту мало климав. Да су и њега направили како треба да су убацили зф као код оних шваба тај трактор би био права прангија.
 
Uvek sam voleo zvuk motora na 90ki..sa menjačem lagano,sa motorom samo po gasu da može da se rashladi svih 6 cilindara i može lepo da služi za te pare...jbg,svi znamo za njegove mane ali su bili u inđiji i okolini baš popularni i radili su,nekima i dan danas
 
Kako to broji u mestu
Kolegi zelim da ga dugo posluzi bez popravki.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Čestitke kolega, da se mašina naradi.
Kada kažete polako s kvačilom mislite na puštanje polako tako da menjač u radu dobija postepeno opterećenje, te ne spuštati u hodu priključke koji naglo daju opterećenje?

Послато са S42 помоћу Тапатока
 
Sobzirom da je šestak jako mali potrošač, ja sam ga dužio svojevremeno na imanju 8 godina (adriatik), nikad me nije ostavio a radio sve od oranja do transorta pa i vadio repu sa njim, pazio ga kao da je moj, suv ko barut bio motor, menjač, hidraulika i niko ga nije vozio osim mene a tad bio najmlađi zaposlen.Kad su ga prodavali na licitaciji ljudi nisu verovali da na imanju može tako torpedo da izgleda a ovaj moj je baš imao onaj oštar zvuk a na leru broji.
 
Nazad
Vrh