Torpedo

Trebalo bi 1500 a 10 sirina, e sad duzina moze malko da se razlikuje od alternatora…
 
Sta stavljate za bravebza paljenje na torpeda? Kaze mi jedan drugar da ovi sto ugradjuju elektricari od 100 ne rade kako treba 99 ta mala privreda na povlacenje sto ide paljenje....
 
Sta stavljate za bravebza paljenje na torpeda? Kaze mi jedan drugar da ovi sto ugradjuju elektricari od 100 ne rade kako treba 99 ta mala privreda na povlacenje sto ide paljenje....
Прошле године сам мењао ту бравицу узо неку из оближње радње све је то мање више исто
 
Od tamica ona sa kljucem.
Stare one brave su kvalitetne ali to nema vise da se nadje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Јел знате неког мајстора за торпеда и хидраулику цури ми уље код извода доле за кипу
 
gde tacno curi? mozes sam da rasklopis taj desni blok (tri imbus srafa) i zamenis O gumice i da vidis da li je spoj ili sam radni ventil pusta negde.
 
Тачно доле испод ручице за кипу. Кад се уље загреје са прикључком подигнутим горе почне баш добро да капље
 
Kad to skidas obrati paznju moze se desiti da je seskant za kljuc od reducira za crevo malo veci pa upre u deklu dole i ne dozvoljava da se lepo pritegne izvod i da stegne gumice… inace to ti nije nezgodan zahvat lepo imas mesto za gumice malo ih zalepis sa malo masti kad vracas na mesto i pritegnes.
A kaplje kad je prikljucak gore jer je glavni vod ulja kroz prikljucak kipe (prikljucak je sam po sebi kanal za glavni vod ulja) kada se kipuje prikolica on prekida tok ulja i usmerava ga u crevo.
 
Pakujem jednu 4006
I naravno radim NADVIS kalaj zicom
6837a0a527b803984127be2e579be1dc.jpg


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Ja sam provlačio kroz diznu. Kada sam menjao prstenove.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh