Torpedo

Ja sam sebi sam radio isto tako bilo, ali posle 200 sati kad ga ugasim pocelo vec pomalo da spusta… ali nije skakutao bas tako cesto… mora biti i kvalitet delova i svasta da se poslozi da bude to kako fabrika zamisli.
 
Ja sam se snabdevao svuda, jednostavno nekad naletim nekad ne.. ali ide to sve nekako. Onomad je razvodnik bio 200€ deutz nemacka. Ja naletio slucajno u neki zapakovani iz nekih starih zaliha. A gumice sam bio nasao mislim u knd neke plave.
 
Komplet hidraulik da majstor uradi izađe recimo oko 300-350 evra (ruke + delovi) nema više cupkanja, kipuje na leru, drži mašinu i kad se ugasi po par dana... ne spusti ni milimetar... Radio pre 2 meseca
Rodiću to nije puno,dao sam pre 8 godina toliko u Mikronu čačak,nista uradili nisu. Možeš li nam reći svima ovde bar ako znaš i želiš da podeliš sta je bio glavni problem? A ako vam treba razvodnik po skup je ima moj drug original petoletka traži 200e. Ali msm da vredi jer je PPT

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Ja sam se snabdevao svuda, jednostavno nekad naletim nekad ne.. ali ide to sve nekako. Onomad je razvodnik bio 200€ deutz nemacka. Ja naletio slucajno u neki zapakovani iz nekih starih zaliha. A gumice sam bio nasao mislim u knd neke plave.
Hoćeš reci kolega da je do razvodnika što cupka??

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Cupkanje je znak curenja, najredje je da se to desava na razvodniku ako je cupkanje odsecno( ostro) on negde gubi uljni jastuk i razvodnik preko poluzja to automatski dopunjava.. tako da mora biti negde posle razvodnika, gumice klipa ili zaptivna o-ring izmedju razvodnika i kucista. To cupkanje vam ubrzano trosi ventile unutar razvodnika jer svako dopunjavanje uljnog jastuka ventili se pomere kao jedno spustanje i jedno dizanje orudja.
 
Pa ja to je to. Menjam ja razvodnik gumice pa da vidim sta se desava.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Zna li neko za sta je koji osigurac na torpedu 45 ? Ili ima neku semu osiguraca....
Brava paljenja me nesto zeza, a pregoreo je br 8 osigurac, a ne znam sta je za sta...
 
Zamenjene gumice,razvodnik i radi kao nov hidraulik. Tako da znate šta je u pitanju.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Ne bih ga ja dirao i da malo vise duva sve dok lepo pali i dobro vuce...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nasao sam jednog u oglasima, dugogdisnji vlasnik (preko 20 god), menjac ne otvaran, hidrauilka radi bez greske jedino sto motor malo duva na iberlauf. Radio samo povrsinske radove
 
Zavisi sta sve mora da se menja. ja sam juce kupovao za mog TD 45 delove za generalku (menja se sve osim caura bregaste i pumpe za ulje) i izadje sve oko 40.000din.
Al kao sto Deks rece, dok god pali dobro ne treba dirati. Moj je recimo vec na 5C jedva palio a duvao je na iberlauf toliko da je davio u kabini. Sto se snage tice, konji pocrkali :haha:
 
Nazad
Vrh